Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Mallorca

Nalezeno 93 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 8 10 Další

Mallorca dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Mallorca Španělsko all inclusive. Mallorca, česky také Malorka či Majorka, největší ostrov Španělska ležící v Baleárském souostroví, je současně jednou z nejnavštěvovanějších lokalit Španělska. Nadchne vás svými nádhernými písečnými plážemi, skalnatými útesy, bohatým nočním životem i krásnými památkami. Mallorca má co nabídnout turistům všeho druhu! Na své si zde přijdou jak milovníci odpočinku, tak adrenalinového horolezectví i nejrůznějších vodních sportů. Dovolená na Mallorce je opravdu nezapomenutelným zážitkem.

Dovolená na Mallorce

Vyberte si bohaté nabídky leteckých zájezdů na Mallorcu do letovisek, jako je Playa Nova, Playa de Palma, Soller a mnoho dalších, kde na vás čekají komfortní hotely zajišťující luxusní ubytování. Je na vás, zda si zvolíte pobyt na Mallorce se zájezdy all inclusive, polopenzi či pobyt bez zajištění stravy. Věříme, že vaše dovolená strávená na Mallorce bude plná odpočinku a skvělých zážitků. Zájezdy Mallorca Španělsko all inclusive. Mallorca, česky někdy uváděno Malorka, Majorka či Mallorka, ostrov rozkládající se v Baleárském souostroví, je největším z těchto ostrovů a současně největším ostrovem Španělska. Své návštěvníky láká Mallorca na zájezdy nádhernými písečnými plážemi s luxusními letovisky, krásnými horami a přívětivou atmosférou, která vás zcela okouzlí. Zájezdy na Mallorcu jsou skvělou volbou pro milovníky slunce, vodních radovánek, turistiky, horolezectví, rušného nočního života i historických památek, kterých je na Mallorce značné množství. Na své si zde přijde opravdu každý!

Zájezdy na Mallorcu

Nekonečné písečné pláže, azurově modré moře a nepřeberné množství možností využití volného času, to je Mallorca! Využijte naší nabídky a vyberte si letecké pobytové zájezdy na Mallorcu, kde prožijete opravdu jedinečnou dovolenou na plážích omývaných teplými vodami Středozemního moře. Součástí zájezdů na Mallorcu je letecká přeprava, ubytování v komfortním hotelu či apartmánu a možnost zajištění stravy. Při objednávce zájezdu si můžete sami zvolit, zda máte zájem o pobyt se snídaní, polopenzí, stravou all inclusive nebo dáváte přednost pobytu bez zajištění stravy. Hotely na Mallorce skýtají svým návštěvníkům opravdu širokou nabídku služeb. Můžete využít hotelové bazény, tenisové kurty, navštívit fitness či wellness centra nebo si užívat vodní radovánky na písečných plážích ostrova. Výrazně ušetříte výběrem z Last minute zájezdů na Mallorku.

Letoviska a pláže Mallorky

Mallorca láká turisty ze všech koutů světa především svým krásným pobřežím s nekonečnými plážemi, které skýtají ideální podmínky pro vodní sporty, ale také odpočinek. Navštivte letoviska jako je Palma Nova, Alcanada, Playa de Palma, Playa de Muro, Puerto Cristo, Soller, hlavní město ostrova Palma de Mallorca a mnoho dalších. Užijete si na zájezdech na Mallorku potápění v okolí nádherných útesů, windsurfing, ale také cyklistické výlety nebo lezení na četných skalních stěnách.