Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Malta dovolená a zájezdy 2024

Dovolená Malta all inclusive. Krásná dovolená ve Středozemním moři? To je dovolená na Maltě! Poznejte na dovolené krásy souostroví Malty, které se pyšní písečnými i skalnatými plážemi, romantickými zátokami, které lákají k večerním procházkám, azurově modrým mořem a samozřejmě spoustou slunce. Na své si na dovolené na Maltě přijdou milovníci vodních sportů, bohatého nočního života i rodiny s malými dětmi. Malta je opravdu souostroví neomezených možností. Tvoří ho tři obydlené ostrovy, Malta, Gozo, Comino a řada menších neobydlených ostrůvků.

Proč je dovolená na Maltě tak oblíbená?

Pokud jste již zde, projděte si pozorně naši nabídku zájezdů na Maltu a pobytů pro letošní sezónu. Objednejte si dovolenou na Maltě například se stravou all inclusive a již tuto sezónu budete relaxovat na některé z pláží místních letovisek, koupat se ve vlnách Středozemního moře a zakusíte luxusní služby, které poskytují luxusní hotely Maltě. Dovolená Malta all inclusive se vám vyplatí. Zájezdy Malta all inclusive. Malta, nádherné souostroví ve Středozemním moři, je ideálním místem pro vaši letní dovolenou. Malta má co nabídnout jak rodinám s dětmi, tak lidem, které láká rušný noční život. Celé souostroví tvoří tři obydlené ostrovy. Největším z nich je ostrov Malta, menší ostrov na severu se nazývá Gozo a třetím je ostrůvek Comino, na kterém se nachází pouze jeden hotel, který je obydlen jen během letní sezóny. K Maltě patří také několik neobydlených ostrůvku, jsou to Filfla, Cominotto a St. Paul´s Islands.

Dovolená na Maltě

Svou letní dovolenou na Maltě prožijte v tradičních turistických letoviscích, ve kterých zapomenete na všechny starosti všedních dní. Ubytování v těchto letoviscích zajišťují luxusní hotely, které mají vysoký komfort hotelových služeb a zaručí váš ničím nerušený pobyt. Mezi nejoblíbenější letoviska patří Mellieha, romantický záliv, který ocení zejména milovníci večerních procházek. V Mellieze se nacházejí nejkrásnější písečné pláže Malty, ale také řada pláží skalnatých. Na své si na zájezdě na Maltu přijdou také milovníci vodních sportů, pro které je zde k dispozici řada půjčoven sportovního a plážového vybavení.

Zájezdy na Maltu

Proč na zájezdy na Maltu? Pokud dáváte přednost nočnímu životu, jeďte na zájezdy na Maltu do letoviska Qawra či Buquibba, které jsou plné restaurací, barů, diskoték a nočních podniků. Na zájezdě na Maltu naleznete také řadu malebných písečných pláží, které jsou veřejně přístupné. Z dalších letovisek Malty jistě stojí za návštěvu například St. Julians, Cirkewwa, Marfa a Gozo. Využijte naší jedinečné nabídky a vyberte si jeden z mnoha zájezdů na toto kouzelné souostroví. Výhodné jsou zejména zájezdy na Maltu se stravou all inclusive. Ušetříte ale s Last minute zájezdy na Maltu.

Zajímavosti Malty

Ostrov Malta se pyšní nejen nádhernými plážemi a letovisky, ale také významnými městy plnými jedinečných památek. Hlavním městem je Valleta, která je poměrně dobře zachovalou pevností. V minulosti byla hlavním městem Malty Mdina, jejíž historické centrum je přístupné pouze pěšky. Díky tomu je Mdina zvána Tiché město. Tento přívlastek se rozhodně nehodí pro další město, kterým je Sliema, jenž je nákupním a obchodním centrem Malty, ale taky centrem zábavy.