Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Černá Hora

Nalezeno 29 výsledků
1 2 3 Další

Černá Hora dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Černá Hora all inclusive. Čistá a krásná země Černá Hora se rozkládá na pobřeží Jaderského moře a je skvělým místem pro vaši klidnou letní dovolenou. Písečné a oblázkové pláže se zde snoubí s nedotčenou přírodou místních hor i rušnými letovisky plných turistů. Mezi nejoblíbenější letoviska pro dovolenou v Černé Hoře patří Budva, Bečiči, Bar a Sveti Stefan, kde si užijete nejen odpočinek na sluncem zalitých plážích, ale také nejrůznější vodní sporty, potápění, windsurfing či vodní lyžování, a kde najdete nejkvalitnější hotely a apartmány v Černé Hoře.

Dovolená v Černé Hoře

Dovolená v Černé Hoře. Pobytové i poznávací zájezdy do Černé Hory vás přivedou do nejkrásnějších míst této úžasné země. Můžete se také vydat za přírodními a kulturními poklady Černé Hory nebo navštívit blízké památky v okolních zemích. Na dovolené v Černé Hoře navštivte místní národní parky Skadarské jezero či Durmitor, záliv Boka Kotorská, město Kotor, Cetinje, Mostar v Bosně nebo nedaleký chorvatský Dubrovník. Všechna tato krásná místa Černé Hory a ještě mnohem více navštívíte na dovolené v doprovodu zkušených průvodců.

Zájezdy Černá Hora all inclusive. Černá Hora, balkánská země na pobřeží Jaderského moře, je ideálním místem pro milovníky klidných a sluncem zalitých pláží, krásné přírody a okouzlujících památek! Na zájezdech do Černé Hory si přijde na své opravdu každý. Můžete odpočívat na písečných i oblázkových plážích Jadranu, užít si turistiku v divokých horách, které skýtají nedotčenou přírodu, hluboké říční srázy i ledovcová jezera, nebo se nechat pohltit bohatým nočním životem místních letovisek a měst. Zájezdy do Černé Hory jsou skvělým zážitkem pro turisty každého věku. Levné zájezdy do Černé Hory najdete v kategorii Last minute Černá Hora.

Zájezdy do Černé Hory

Hledáte-li dovolenou na neobvyklém místě u Jaderského moře, máme pro vás připraveny pobytové zájezdy do Černé Hory do nejkrásnějších přímořských lokalit této zajímavé země. Můžete navštívit letoviska jako je Budva, Bečiči, Petrovec na Moru, Bar či Sveti Stefan, kde si užijete adrenalin vodních sportů v záři slunečních paprsků, ale také odpočinek na malebných plážích. Ačkoli Černá Hora nepatří mezi turisticky rozvinuté země, poskytují místní hotely, penziony a apartmány kvalitní služby, i pobyty se stravou all inclusive. Pokud toužíte poznat krásy této země podrobněji, vydejte se na poznávací zájezdy do Černé Hory za přírodními a kulturními poklady Černé Hory. Navštívíte města jako je Počitelj, Kotor, Stari Bar, Cetinje, Herzeg Novi či záliv Boka Kotorská, nádherné Skadarské jezero a mnoho dalších krásných míst. Poznáte zdejší kulturu, nádherné památky a prožijete krásnou dovolenou v Černé Hoře v malebném prostředí přímořského státu.

Poznejte památky Černé Hory

Černá Hora vám nabízí opravdu širokou škálu možností, jak prožít aktivně svou dovolenou. Pokud vás omrzí odpočinek na pláži, zkuste některý z nabízených vodních sportů. Mezi nejoblíbenější patří potápění, plachtění, windsurfing, vodní lyžování či výlety na kajaku. Milovníci historie mohou navštívit některé z místních památek. Při výletech na zájezdech do Černé Hory naleznete řadu krásných kostelíků, klášterů a také mnoho muzeí. Pokud toužíte poznat přírodní krásy Černé Hory, jistě vás uchvátí nádherné hory, vodopády, jezera v čtyřech národních parcích Černé Hory či řeky vhodné k raftingu.