Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Camp de Mar

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Camp de Mar dovolená a zájezdy 2021

Camp de Mar, malebné středisko na jihozápadním pobřeží ostrova Mallorca, stále láká spoustu turistů z různých koutů světa, proto by jste si rozhodně neměli nechat ujít její návštěvu. Ve středisku naleznete krásné pobřeží s písečnými plážemi, které navozují skvělou romantickou atmosféru. Jedině zde si užijete skvělou a ničím nerušenou letní dovolenou. Letovisko Camp de Mar je skvělým místem pro klidný odpočinek, stejně jako pro výlety do metropole ostrova Mallorca.

Dovolená v Camp de Mar

Dovolená v Camp de Mar je ideální způsob, jak si užít relaxování ve stínu slunečníku na bělostných jemných plážích a zároveň poznat novou zábavu, kulturu a ostrovní zvyky. V Camp de Mar naleznete komplex několika hotelů a malebných obchodů, kde můžete trávit čas nakupováním. Rezervujte si své zájezdy do Camp de Mar právě teď a poznejte kouzlo nevšední Mallorky na vlastní oči. Camp de Mar se řadí mezi jedna z nejoblíbenějších letovisek na jihozápadním pobřeží ostrova Mallorca, které láká turisty z různých koutů světa a okouzluje svými nádhernými plážemi, výhodnou polohou a příjemnou atmosférou. Dáváte-li přednost spíše klidnějším lokalitám, kde můžete naplno relaxovat, je pro vás zátoka Camp de Mar přímo stvořená. Letovisko Camp de Mar nabízí také výborné služby, moderní hotely a skvělé podmínky pro nejrůznější druhy vodních sportů jako je plachtění či potápění.

Zájezdy do Camp de Mar

Plánujete dovolenou na Mallorce a stále přemýšlíte, které letovisko zvolit? Láká-li vás klid málo frekventovaných pláží či návštěva různých plážových barů nebo bohatý noční život? Pak se vydejte spolu s námi a vyberte si z naší nabídky zájezdů do Camp de Mar, kde na vás čeká léto plné nezapomenutelných zážitků, slunečného počasí a skvělé zábavy. Levné zájezdy do Camp de Mar nejdete v kategorii Last minute zájezdy Mallorca.

Prázdniny v Camp de Mar

Camp de Mar, nádherné letovisko nacházející se na Mallorce, je kouzelným místem, jež je stále více vyhledáváno turisty z celého světa. Lákají je sem nejen nádherné široké písečné pláže a azurové moře, ale také velké množství sportovních aktivit, jako je golf, potápění či turistika, kterou si zde, díky krásné přírodě, opravdu užijete.