Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Canyamel

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Canyamel dovolená a zájezdy 2021

Sníte o poklidné dovolené na nádherných písečných plážích, které omývá příjemně teplé blankytné moře a odpočinku ve stínu rozložitých palem? Vydejte se s námi do malebného letoviska Canyamel, tiché zátoky obklopené krásnými zelenými vrcholky nacházející se na ostrově Mallorca. Letovisko je vhodné zejména pro rodinnou dovolenou, avšak meze se nekladou ani starším lidem či studentům, kteří ocení také bohatý noční život ostrova, velké množství barů a restaurací.

Dovolená v Canyamel

Vyberte si svou letní dovolenou právě v letovisku Canyamel na ostrově Malorka ve Španělsku a užijte si skvělé slunečné počasí a perfektní podmínky pro rozličné vodní sporty, například windsurfing, potápění, surfování nebo jachting. Letní dovolená v letovisku Canyamel je zárukou skvělých vzpomínek a nezapomenutelných zážitků pro celou rodinu. Neváhejte a vyberte si svou dovolenou do Canyamelu právě teď. Pokud jste zvolili pro strávení své letní dovolené právě letovisko Canyamel na ostrově Mallorca, nebudete litovat. Čeká vás malebná tichá zátoka zasazená do piniových hájů a příjemně teplé blankytné moře, které si zamilujete na první pohled. Hotely v Canyamel jsou citlivě zasazeny do místní přírody a široká pláž je pro svou čistotu a vybavenost označena Modrou vlajkou EU. Mezi přednosti pláže patří délka 260 metrů, jemný písek a vybavení v podobě sprch, půjčovnou rekreačního vybavení a první pomoci.

Zájezdy do Canyamel

Nevíte kam se vydat s rodinkou na letní dovolenou? Pakliže se rozhodnete pro letovisko Canyamel na ostrově Mallorca, rozhodně neprohloupíte. Zájezdy do Canyamelu na Malorku se dostávají do širšího povědomí a jsou stále oblíbenější, avšak i přesto si zde užijete klid a pohodu ve stínu rozložitých palem. Součástí zájezdu je také možnost volby stravování, nejčastěji to pak bývá pobyt all inclusive, který vám zajistí poklidnou a bezstarostnou dovolenou. Ušetřete s Last minute zájezdy na Mallorcu.

Tipy na výlet v Canyamelu

Milovníci historie či poznávání nových věcí a míst jistě ocení možnost fakultativních výletů z Canyamelu, které je zavedou do nových neznámých míst. Nejoblíbenějším místem výletů zejména pro rodinky s dětmi jsou nedaleké jeskyně Cuevas de Artá, které byly postaveny před 160 lety při příležitosti návštěvy španělské královny Isabelly II.