Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Tunisko

Nalezeno 93 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 8 10 Další

Tunisko dovolená a zájezdy 2024

All inclusive dovolená a zájezdy do Tuniska

Dovolená a zájezdy Tunisko all inclusive. Hledáte kvalitní, exotickou a přitom levnou all inclusive dovolenou? Leťte do Afriky na zájezdy do Tuniska. Poznejte Tunisko, prožijte dovolenou na pobřeží Středozemního moře na afrických písečných plážích, odpočívejte ve stínu palem, poznejte hlavní město Tunis a nedaleké legendární Kartágo, zahrajte si golf na kvalitních golfových hřištích nebo se vydejte na výlet do pouště na velbloudech.

Dovolená v Tunisku po celý rok

Dovolená v Tunisku vás přivede do známých a oblíbených turistických lokalit, jako je ostrov Djerba či letoviska Hammamet, Nabeul, Sousse, Mahdia nebo Port El Kantaoui. Tunis má pro vás připraveny kvalitní i luxusní hotely, které svými službami uspokojí všechna vaše přání. Nejoblíbenější jsou zájezdy do Tuniska s pobytem all inclusive, které poskytují největší komfort služeb, a vaše dovolená v Tunisku proběhne bez starostí. Nebo zvolte poznávací zájezdy do Tuniska a poznejte Tunis s jeho přírodními i historickými památkami.

Zájezdy Tunisko all inclusive. Africké Tunisko, nekonečné písečné pláže, čisté teplé moře, unikátní historické památky, kvalitní hotelové služby, termální lázně, skvělá golfová hřiště, levná exotická dovolená v Africe. To jsou hlavní důvody, proč jsou zájezdy do Tuniska u českých turistů tak oblíbené. Zájezdy do Tuniska vám umožní příjemné strávení dovolené kdykoliv po celý rok. Koupání, potápění a plážové aktivity si užijete především během letní sezóny, zájezdy do Tuniska za poznáním či golfem celoročně. Právě kvalitně připravená a velká golfová hřiště přitahují na dovolenou do Tuniska milovníky golfu i v zimních měsících.

Tunisko a zájezdy

Na zájezdech v Tunisu najdete mnoho krásných turistických letovisek, která zde v minulém století vyrostla jako houby po dešti, a na která míří nejoblíbenější zájezdy do Tunisu. Všechna významná letoviska v Tunisku najdete na pobřeží nebo na ostrovech Středozemního moře. Výhodou jsou i blízká mezinárodní letiště, což zajistí rychlý transfer turistů od letadla do hotelu. Mezi nejoblíbenější letoviska, do kterých míří převážná většina zájezdů do Tuniska, patří největší tuniský ostrov Djerba, který na své cestě domů neminul ani bájný Odyseus, oblíbené je jistě tuniské letovisko Hammamet a nedaleko ležící Nabeul, historické město a nejvýznamnější tuniský přístav Mahdia nebo luxusní turistické středisko Port El Kantaoui plné luxusních hotelových komplexů, golfových hřišť a turistických atrakcí. Pokud chcete na dovolenou do Tuniska k moři i v zimě není to žádný problém, zájezdy do Tuniska v zimě patří k těm nejoblíbenějším. Nejlevnější jsou však last minute zájezdy do Tuniska.

Poznávací zájezdy do Tuniska

Tunisko nabízí velké množství historických a kulturních památek, které zde po sobě zanechaly v severní Africe starověké civilizace, které můžete spatřit na vlastní oči na výletech nebo si objednat poznávací zájezdy do Tuniska. Jen tak uvidíte, kde se nacházelo legendární Kartágo. Město, kterým prošly pohnuté dějiny, založené Féničany, centrum starověké moci Punské říše, které zničily římská vojska během punských válek. V Novém Kartágu zase uvidíte památky po římské byzantské moci v severní Africe. Kartágo leželo východně od Tuniského jezera, na opačné straně než dnes leží hlavní město Tuniska Tunis, které taky navštívíte. Poznávací zájezdy do Tuniska nejsou vedeny jen na historická místa, ale taky navštívíte termální lázně na poloostrově Cap Bon, berberská troglodytní obydlí Matmaty, solné jezero Chott el Jerid nebo horské oázy Chebika či Tamerza.