Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Palma de Mallorca

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Palma de Mallorca dovolená a zájezdy 2021

Dovolená a zájezdy Palma de Mallorca. Jste na vážkách a stále nevíte, které letovisko zvolit pro strávení své letní dovolené? Vydejte se s námi na zájezdy na Mallorcu a navštivte přístav Palma de Mallorca ve Středozemním moři a současně také hlavní město autonomního společenství Baleáry ve Španělsku. Letovisko je vhodné pro všechny druhy turistů, ať už máte zájem o poklidnou dovolenou na pláži nebo prozkoumávání nových neznámých míst, kterých je na Palma de Mallorca opravdu požehnaně. Milovníci historie se zaručeně nudit nebudou, v Palma de Mallorca naleznete hned několik chrámů a zajímavých historických budov.

Dovolená v Palma de Mallorca

Zvolte si svou dovolenou v malebném letovisku Palma de Mallorca ve Španělsku a užívejte si odpočinek na perfektně čistých prosluněných plážích, které omývá příjemně teplé Středozemní moře. Letní dovolená v Palma de Mallorca vám zajistí nepřeberné množství krásných vzpomínek a nezapomenutelných zážitků pro celou rodinu. Pokud se rozhodnete strávit svou letní dovolenou právě v letovisku Palma de Mallorca, rozhodně neprohloupíte. Palma de Mallorca je se svými 475 000 obyvateli největším městem ostrova Mallorca a je také letním sídlem španělské královské rodiny. V letovisku naleznete hned několik zajímavých historických budov jako je římskokatolická katedrála La Seu, palác Almudaina  nebo také nejstarší olivovník na Mallorce. V Palma de Mallorca jsou samozřejmě i nádherně čisté prosluněné pláže, které přímo vybízejí k poklidnému relaxu až do večerních hodin, kdy můžete vyrazit na promenádu Paseo Marítimo a užít si pravou noční španělskou atmosféru.

Zájezdy do Palma de Mallorca

Již jste se rozhodli pro letní dovolenou v letovisku Palma de Mallorca? Není nic jednoduššího než vydat se s námi na zájezdy do Palma de Mallorcy na ostrov Mallorku, kde vás čeká nepřeberné množství krásných vzpomínek a nezapomenutelných zážitků. Součástí zájezdu je také možnost volby stravování, nejčastěji to pak bývá pobyt all inclusive, který vám zajistí poklidnou a bezstarostnou dovolenou. Využijte nabídky last minute zájezdů na Mallorku a ušetřete za svůj zájezd do Palma de Mallorca.

Zajímavá místa v Palma de Mallorca

Mezi zajímavá místa lokality Palma de Mallorca bezpochyby patří také Sa Llotja neboli rybí trh, který v současnosti slouží jako výstavní síň a je jedním příkladů civilní gotické architektury ve Španělsku. A pro milovníky historie se dva kilometry od města Palma de Mallorca nachází hrad Bellver, který nalezneme na vrcholku zalesněného kopce. Okouzlí vás zejména jeho neobvyklý kruhovitý půdorys a jemné oblouky. Areál hradu slouží v současné době jako městské muzeum.