Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Formentor

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Formentor dovolená a zájezdy 2021

Formentor, malebné středisko na jihozápadním pobřeží ostrova Mallorca, stále láká spoustu turistů z různých koutů světa, proto by jste si rozhodně neměli nechat ujít její návštěvu. Ve středisku naleznete krásné pobřeží s písečnými plážemi, které navozují skvělou romantickou atmosféru. Jedině zde si užijete skvělou a ničím nerušenou letní dovolenou. Letovisko Formentor je skvělým místem pro klidný odpočinek, stejně jako pro výlety do metropole ostrova Mallorca.

Dovolená ve Formentoru

Dovolená ve Formentoru je ideální způsob, jak si užít relaxování ve stínu slunečníku na bělostných jemných plážích a zároveň poznat novou zábavu, kulturu a ostrovní zvyky. Ve Formentoru naleznete komplex několika hotelů a malebných obchodů, kde můžete trávit čas nakupováním. Rezervujte si své zájezdy na Malorku do Formentoru právě teď a poznejte kouzlo nevšední Mallorky na vlastní oči. Formentor se řadí mezi jedna z nejoblíbenějších letovisek na jihozápadním pobřeží ostrova Mallorca, které láká turisty z různých koutů světa a okouzluje svými nádhernými plážemi, výhodnou polohou a příjemnou atmosférou. Dáváte-li přednost spíše klidnějším lokalitám, kde můžete naplno relaxovat, je pro vás zátoka Formentor přímo stvořená! Letovisko Formentor nabízí také výborné služby, moderní hotely a skvělé podmínky pro nejrůznější druhy vodních sportů jako je plachtění či potápění.

Zájezdy do Formentoru

Plánujete dovolenou na Mallorce a stále přemýšlíte, které letovisko zvolit? Láká-li vás klid málo frekventovaných pláží či návštěva různých plážových barů nebo bohatý noční život? Pak se vydejte spolu s námi a vyberte si z naší nabídky zájezdů do Formentoru, kde na vás čeká léto plné nezapomenutelných zážitků, slunečného počasí a skvělé zábavy.

Prázdniny ve Formentoru

Formentor, nádherné letovisko nacházející se na Mallorce, je kouzelným místem, jež je stále více vyhledáváno turisty z celého světa. Lákají je do Fermentoru nejen nádherné široké písečné pláže a azurové moře, ale také velké množství sportovních aktivit, jako je golf, potápění či turistika, kterou si zde, díky krásné přírodě, opravdu užijete. Užívat si také můžete s Last minute zájezdy na Mallorku.