Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Egypt

Nalezeno 261 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 8 14 21 27 Další

Egypt dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a all inclusive zájezdy Egypt

Dovolená a zájezdy Egypt all inclusive. Chcete prožít skvělou dovolenou v Egyptě? Zakoupit si zájezd nebo leteckou dovolenou do Egypta nejlépe all inclusive, do stále oblíbenější země s letovisky omývanými Rudým mořem s úžasným podmořským životem?  Pak jste na správném místě. Na našich stránkách najdete velký výběr zájezdů do Egypta včetně důležitých informací.

Dovolená v Egyptu

Pro vaši dovolenou v Egyptě vám nabízíme nejoblíbenější lokality, jako jsou Hurghada, Sharm El Sheikh a Taba, ale rovněž nově rozvíjející se resorty jako je Makadi Bay nebo Marsa Alam. Všechny zájezdy do Egypta si můžete objednat v režimu Last minute a stravou all inclusive, kterou v Egyptě doporučujeme. Pro dovolenou do Egypta vybírejte levné zájezdy anebo z nabídky luxusních hotelů. Na zájezdu v Egyptě určitě nezapomeňte navštívit pyramidy v Gize a Údolí králů v Luxoru. Anebo využijte v Egyptě mnoho příležitosti k potápění. Vaše dovolená v Egyptě se pak promění v dovolenou snů. Na zájezdy do Egypta nejlépe s all inclusive.

V posledních letech je dovolená v Egyptě nejoblíbenější dovolenou českých turistů. Letecké zájezdy do Egypta vám splní vše, co si žádá vysněná dovolená. Egyptské písečné pláže plné slunce omývané Rudým mořem s úchvatným podmořským životem, kvalitní hotely s pestrou stravou, historické památky nevyčíslitelných hodnot a nízké ceny zboží a služeb. Ať už vyhledáváte na dovolené cokoliv, jistě si v Egyptě najdete to, co vás zaujme.

Zájezdy do Egypta

Na zájezdy do Egypta můžete letět v každém ročním období. V červnu nebo v prosinci na vánoce. V každém ročním období vás na dovolené v Egyptě přivítá teplé počasí, kvalitní nabídka all inclusive služeb, a dovolenou u moře si můžete užívat po celý rok. Na začátku sezón nabízejí všechny cestovní kanceláře velké množství nabídek zájezdů do Egypta pro Děti Zdarma. Výhodné jsou především Last minute zájezdy do Egypta.

Poznávací zájezdy v Egyptě

Co vám může na zájezdech Egypt ještě nabídnout? Především výlety a poznávací zájezdy v Egyptě vám přinesou neskutečné zážitky, kdy na vás dýchne tisíciletá historie země faraonů. Na vlastní oči můžete vidět pyramidy a sfingu v Gíze, národní muzeum v Káhiře, se  sarkofágem a zlatou masku faraóna Tutanchamona a královským sálem mumií. Na jihu země se nachází město Luxor, Údolí králů a chrámový komplex v Karnaku.

Potápění v Rudém moři

Korálové útesy Rudého moře lákají na zájezdy do Egypta tisíce potápěčů z celého světa. Radost z potápění můžou objevovat zkušení potápěči, tak i ti, co s potápěním nemají vůbec žádné zkušenosti. Šnorchlování se může stát vynikajícím zpestřením celé dovolené v Egyptě a vřele ho doporučujeme. K dispozici jsou potápěčská centra, kde si turisté mohou vše vypůjčit.

Letoviska v Egyptě

Egypt, to jsou zajímavá turistická letoviska. Mnohdy nové a moderní hotely lákají k strávení příjemné dovolené u moře. Největší egyptské letovisko je Hurghada. Z původně malé rybářské vesničky se stalo největším turistickým centrem. Podobně je na tom letovisko SharmEl Sheikh na jihu sinajského poloostrova. Oblíbeným cílem zájezdů do Egypta je rovněž letovisko Taba, které se nachází na severu Akabskho zálivu. Nachází se u izraelských hranic a nabízí nezapomenutelný výhled na Jordánsko, Izrael a Saúdskou Arábii. Pro náročnější turisty jsou k dispozici luxusní letoviska El Gouna a Makadi. Velmi populárním místem, které Egypt nabízí, se poslední dobou stává také lokalita Marsa Alam.