Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Cala Millor

Nalezeno 21 výsledků
1 2 3 Další

Cala Millor dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Cala Millor Mallorca. Letovisko Cala Millor můžeme bez nejmenších pochybností zařadit mezi střediska s největším rozvojem cestovního ruchu podél Východního pobřeží, které je spojeno společně s letoviskem Cala Bona. Není nic jednoduššího než vydat se s námi na zájezd a užít se perfektní letní dovolenou ve Španělsku. Pokud se rozhodnete trávit svůj čas právě v tomto letovisku, čeká vás rozsáhlá síť kvalitních hotelů, apartmánů, restaurací i barů a také romantická atmosféra, kterou umocňují nádherné písečné pláže.

Dovolená v Cala Millor

Malebné letovisko Cala Millor má také bohatý noční život, tedy velkou nabídku diskoték, karaoke barů a nočních klubů. Mimo jiné zde naleznete bohatou nabídku vodních sportů, jiné zábavy a kulturní život. Z letoviska lze podniknout spoustu krásných výletů na lodi do okolí a milovníci zábavy mohou vyrazit do blízkého Aquaparku s vodními atrakcemi pro děti i dospělé. Na našich webových stránkách naleznete vždy aktuální zájezdy do Cala Millor. Již jste se rozhodli pro dovolenou strávenou v letovisku Cala Millor? Nemohli jste si vybrat lépe, středisko Cala Millor je zařazeno mezi letoviska s největším rozvojem cestovního ruchu podél východního pobřeží Malorky, které je spojeno společně s letoviskem Cala Bona.Trávit čas můžete na desetikilometrové písečné pláži s palmami, která vám nabídne širokou nabídku vodních sportů jako je windsurfing, plavba na člunu, plachetnici nebo paragliding. Cala Millor je opravdu kouzelným místem, přímo stvořeným pro vaši letní dovolenou!

Zájezdy do Cala Millor

Máte zájem poznat krásy letoviska Cala Millor, španělskou kulturu nebo tamní nádhernou přírodu? Není nic jednoduššího než vydat se s námi na zájezdy do Cala Millor a užít si zde vodní radovánky na pobřeží, bohatý noční život a spoustu další zábavy. Ubytování zajišťují hotely a apartmány, které se nacházejí v bezprostřední blízkosti pláží, na nichž naleznete bohatou nabídku plážových služeb, barů i restaurací. Turisté jistě ocení vysoký komfort služeb, především nabídku zájezdů do Cala Millor se stravou all inclusive, výlety do okolí městečka nebo nejrůznější vodní sporty a jinou zábavu. Lvně vyberete v kategorii Last minute Mallorca.

Historie Cala Millor

První člověk, který viděl potenciál letoviska Cala Millor jako turistickou destinaci byla Jaume Vicens Andreu, která v roce 1933 nechala postavit hotel Eureka, který je nyní oficiálně uznán jako první hotel ve městě. V 60 letech, která následovala po otevření hotelu Eureka, se začaly budovat další hotely a dnes se zde nachází přibližně 16.000 lůžek v 61 hotelech a 65 apartmánech s vlastním stravováním.