Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Řecko

Nalezeno 767 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 20 39 58 77 Další

Řecko dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a all inclusive zájezdy Řecko

Dovolenou a zájezdy do Řecka all inclusive. Mýtické a slavné Řecko je jednou z nejoblíbenějších letních turistických destinací. Hlavně díky příjemně teplému klimatu, blankytně modrému moři a pohodové atmosféře spojené s dobrým jídlem. Zveme vás k návštěvě nespočetné řady řeckých ostrovů. Vyberte si dovolenou v Řecku u nás a nechejte si poradit. Zájezdy do Řecka v obrovském výběru.

Dovolená na báječném zájezdu v Řecku

Můžete si zvolit letecké zájezdy do Řecka přímo na největší ostrov Krétu, na starobylý Rhodos, na romantický ostrov Santorini, na nejznámější z Jónských ostrovů Zakynthos anebo nejzelenější z řeckých ostrovů Korfu. Na dovolené v Řecku můžete i menší ostrovy jako je Lefkáda, Kos, Samos nebo Lesbos. Oblíbená je také oblast Chalkidiki, Pargy nebo Olympské riviéry. Na dovolenou do Řecka se můžete vydat v letním období nejenom z Prahy, ale také z Brna a Ostravy. U nás dovolenou do Řecka nakoupíte se zájezdy s polopenzi nebo all inclusive, se snídaní anebo bez stravy. Dovolená v Řecku opravdu stojí za to. Naše cestovní agentura NewTravel.cz vám dovolenou v Řecku vřele doporučuje.

Zájezdy Řecko all inclusive. Mýtické Řecko láká své návštěvníky vůni moře, vína, oliv, sýrů, historickými památkami a hlavně odpočinkem. Vodní radovánky v letní sezónně u Středozemního, Egejského a Jónského moře uspokojí všechny zákazníky. Potápění, koupání pro děti i seniory je v Řecku ideální. Zájezdy do Řecka, vás přivítají příjemně teplým klimatem a svou jedinečností.

Zájezdy do Řecka

Zájezdy do Řecka uspokojí snad každou duši. Pokud toužíte po klidné dovolené s rodinou či přáteli, tak v Řecku najdete spoustu malých ostrůvku a zákoutí s krásným mořem a písečnými plážemi. Ti, co chtějí shlédnout bohatý podmořský svět, tak doporučujeme pláže oblázkové a skalnaté. Pro milovníky historie a poznání památek z dob antických jsou zájezdy do Řecka nepřekonatelná. Zájezdy do Řecka vás nezklamou, velké a přesto zachovalé turistické centra, taverny, restaurace, bary podél pláží a řecká pohostinnost je zde na každém rohu. Na našich stránkách na vás čekají luxusní hotely, apartmány, penziony i bungalovy k objednání, kde pro každého čeká ta pravá dovolená v Řecku. Zájezdy do Řecka letecky s pobytem all inclusive, polopenzí, snídaní, nebo bez stravy. K tomu výhodné časové slevy a akce pro váš příjemnější nákup. Nejvíce však ušetříte s Last minute zájezdy do Řecka.

Řecká letoviska

Krásnou dovolenou v Řecku můžete strávit jak v notoricky známých letoviscích, tak i na málo známých, ale o to zajímavějších ostrovech. Řecká Kréta vám nabídne mnoho, nejen stále zářící slunce, blankytně modré moře, ale také pobřeží lemované jedněmi z nejkrásnějších pláží v Evropě. Kréta se také pyšní bohatými historickými památkami. Chalkidiki je místo, kde vždy turisté jezdili a jezdit budou. Oblast je snadněji dostupná než některé řecké ostrovy a hýčká své návštěvníky krásnými písčitými plážemi. Zmínku si zaslouží Samos, jinak nazývaný zeleným ostrovem, poklidný ostrov bez masové turistiky. Rhodos e slunné místo, pálí zde sluníčko 324 dní v roce. Na ostrově Rhodos najdete místa nedotčená turistickým ruchem a na druhé straně rušný život, luxusní hotely a nádherné pláže. Zakynthos, tam vás čekají písečné pláže obklopeny vysokými skálami, kde určitě potkáte hodně karet obrovkých. Ostrov Korfu je nazýván pro svou krásu smaragdovým ostrovem. Se zájezdy do Řecka navštívíte krásné ostrovy, jako Kos, Santorini, Lefkada, Lesbos a jiné, naleznete na našich internetových stránkách. S poznávacími zájezdy do Řecka poznáte tyto řecké ostrovy nejlépe.