Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Chorvatsko

Nalezeno 662 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 18 34 51 67 Další

Chorvatsko dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Chorvatsko all inclusive

Vyzkoušejte dovolenou nebo zájezdy do Chorvatska all inclusive. Proč je dovolená v Chorvatsku mezi českými turisty nejoblíbenější? Čisté a teplé moře, bílé skály, romantické ostrovy, množství námětů na výlety, snadná dostupnost, cenově výhodné zájezdy. To vše řadí dovolenou v Chorvatsku mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější zahraniční pobyty českých turistů. Dovolená v Chorvatsku, česká klasická dovolená se zájezdy do Chorvatska.

Zájezdy do Chorvatska za rozumnou cenu

Připravili jsme pro vaši dovolenou v Chorvatsku pobytové zájezdy do Chorvatska, hotely, apartmány, penziony, ubytování v soukromí, last minute dovolenou, zájezdy all inclusive na ostrovech a lokalitách celého Chorvatska. Na dovolenou do Chorvatska se můžete vypravit vlastní dopravou, autobusem, do vzdálenějších lokalit můžete zvolit pro zájezd do Chorvatska dopravu letecky. Vydejte se na dovolené v Chorvatsku do historických měst Šibenik a Dubrovník, města na poloostrově Istrie, navštivte ostrovy Krk, Pag, Korčula, poznejte světově proslulý Národní park Plitvická jezera nebo souostroví Kornati.

Zájezdy Chorvatsko all inclusive. Nejoblíbenější a nejnavštěvovanější zahraniční destinace a zájezdy českých turistů? Samozřejmě zájezdy do Chorvatska. Členité pobřeží Chorvatska, stovky ostrovů, ostrůvků, útesů, dlouhých zálivů, poloostrovů, vysoké hory, bílé vápencové skály, krasová území, chorvatské národní parky s úžasnými přírodními scenériemi, divoké řeky, čisté průzračné moře a pohostinní obyvatelé. To vše charakterizuje Chorvatsko a každoročně láká na dovolenou do Chorvatska tisíce turistů.

Dovolená v Chorvatsku

Naše cestovní agentura pro vás připravila pobytové zájezdy do Chorvatska a poznávací zájezdy do nejoblíbenějších lokalit a ostrovů, které Chorvatsko poskytuje. Na výběr máte zájezdy do Chorvatska do luxusních hotelů a apartmánů, penziony, ubytování v soukromí, zájezdy do Chorvatska last minute nebo pobyty pro děti zdarma. Na zájezdy do Chorvatska se můžete vypravit vlastní dopravou nebo autobusem, do vzdálenějších lokalit jako je Split nebo Dubrovník je pro vás přichystaná doprava letecky z letišť Praha, Brno, Ostrava. Navštivte s námi na dovolené v Chorvatsku nejjižnější část Dalmácie s městem Dubrovník nebo historická města ve střední Dalmacii Split, Šibenik a Trogir. Oblíbené jsou zájezdy na chorvatské ostrovy, například Korčula, Rab nebo Pag nebo dovolená v holetích na Makarské riviéře a Zadarské riviéře. Nezapomeňte, že nejvíce ušetříte výberem z Last minute zájezdů do Chorvatska.

Výlety a potápění v Chorvatsku

Na zájezdech v Chorvatsku máte nepřeberné množství námětů na výlety. Oblíbené jsou v Chorvatsku výlety za historickými památkami, můžete se vydat na okružní nebo poznávací plavbu lodí na chorvatské ostrovy, například Národní park Kornati, autem navštívit Národní park Plitvická jezera, vydat se lodí nebo pěšky k vodopádům na řece Krka nebo vyzkoušet potápění pod vedením zkušených instruktorů. Přejeme vám, ať se vám opět na zájezdech do Chorvatska líbí.