Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Santa Ponsa

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Santa Ponsa dovolená a zájezdy 2021

Letovisko Santa Ponsa na ostrově Mallorca můžeme bez nejmenších pochybností zařadit mezi střediska s největším rozvojem cestovního ruchu podél Východního pobřeží. Není nic jednoduššího než vydat se s námi na zájezdy na Mallorku a užít se perfektní letní dovolenou v Santa Ponsa. Pokud se rozhodnete trávit svůj čas právě v letovisku Santa Ponsa, čeká vás rozsáhlá síť kvalitních hotelů, apartmánů, restaurací i barů a také romantická atmosféra, kterou umocňují nádherné písečné pláže.

Dovolená v Santa Ponsa

Malebné letovisko Santa Ponsa má také bohatý noční život, tedy velkou nabídku diskoték, karaoke barů a nočních klubů. Mimo jiné zde naleznete bohatou nabídku vodních sportů, jiné zábavy a kulturní život. Z letoviska lze podniknout spoustu krásných výletů na lodi do okolí a milovníci zábavy mohou vyrazit do blízkého aquaparku s vodními atrakcemi pro děti i dospělé. Neváhejte a vyberte si svůj zájezd na Malorku právě teď.

Již jste se rozhodli pro dovolenou strávenou v letovisku Santa Ponsa na ostrově Mallorca? Nemohli jste si vybrat lépe, středisko je zařazeno mezi letoviska s největším rozvojem cestovního ruchu podél Východního pobřeží. Trávit čas můžete na desetikilometrové písečné pláži s palmami, která vám nabídne širokou nabídku vodních sportů jako je windsurfing, plavba na člunu, plachetnici nebo paragliding. Santa Ponsa je opravdu kouzelným místem, přímo stvořeným pro vaši letní dovolenou!

Zájezdy do Santa Ponsa

Máte zájem poznat krásy letoviska Santa Ponsa, španělskou kulturu nebo tamní nádhernou přírodu? Není nic jednoduššího než vydat se s námi na zájezd na Malorku na Santa Ponsa a užít si zde vodní radovánky na pobřeží, bohatý noční život a spoustu další zábavy. Ubytování zajišťují hotely a apartmány, které se nacházejí v bezprostřední blízkosti pláží, na nichž naleznete bohatou nabídku plážových služeb, barů i restaurací. Turisté jistě ocení vysoký komfort služeb, především nabídku zájezdů do Santa Ponsa se stravou all inclusive, výlety do okolí městečka nebo nejrůznější vodní sporty a jinou zábavu. Pro levný zájezd do Santa ponsa není nic jednoduššího než hledat mezi last minute zájezdy Mallorca.

Prázdniny v Santa Ponsa

Santa Ponsa, nádherné letovisko nacházející se na ostrově Mallorka, je kouzelným místem, jež je stále více vyhledáváno turisty z celého světa. Lákají je sem nejen nádherné široké písečné pláže a azurové moře, ale také velké množství sportovních aktivit, jako je golf, potápění či turistika, kterou si zde, díky krásné přírodě, opravdu užijete.