Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Kanárské ostrovy

Nalezeno 86 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 9 Další

Kanárské ostrovy dovolená a zájezdy 2024

Zájezdy a dovolená Kanárské ostrovy

Dovolená a zájezdy Kanárské ostrovy all inclusive. Samozřejmě! Kanárské ostrovy patří mezi nejoblíbenější ostrovní destinace, kde se díky stálému počasí můžete celý rok koupat, potápět se, provozovat vodní sporty, jezdit na výlety, užívat se teplého počasí, hrát golf. Pokud po dovolené na Kanárských ostrovech toužíte, projděte si nabídku naši cestovní agentury a vyberte si zájezd, hotel nebo apartmán v oblíbených lokalitách Kanárských ostrovů.

Dovolená na Kanárských ostrovech po celý rok

Dovolená na Kanárských ostrovech. Projděte se na dovolené na Kanárských ostrovech písečnými dunami ostrova Gran Canaria, vyzkoušejte oblíbené pláže na ostrově Fuerteventura, užijte si výlet na nejvyšší sopku Pico de Teide nebo zahrajte golf v golfovém ráji na Tenerife nebo navštivte Národní park Timanfaya na ostrově Lanzarote. Dovolená na Kanárských ostrovech začíná na našich stránkách. Vyberte si z nabídky zájezdů na Kanárské ostrovy stravu all inclusive, různých slev i pobytů pro děti zdarma. Dovolená Kanárské ostrovy se zájezdy all inclusive za super ceny. Zájezdy Kanárské ostrovy all inclusive. Jedna z nejoblíbenějších světových ostrovních destinací jsou Kanárské ostrovy. Celoročně teplé podnebí, krásné pláže, exotická příroda, možnost koupání a potápění v moři po celý rok, skvělá golfová hřiště, nadstandardní služby, to jsou hlavní důvody každoročního přílivu turistů, které láká dovolená na Kanárských ostrovech.

Zájezdy na Kanárské ostrovy

Jaké zájezdy na Kanárské ostrovy si můžete objednat? Na stránkách naši cestovní agentury si můžete objednat zájezdy na Kanárské ostrovy, především na hlavní ostrovy Gran Canaria, Tenerife, Fuerteventura, Lanzarote, El Hierro, La Palma a La Gomera, kde vás čekají hotely a apartmány dle vašich přání a požadavků. Samozřejmostí jsou zájezdy na Kanárské ostrovy last minute, u vybraných zájezdů pobyty s dětmi zdarma, ubytování s polopenzí nebo all inclusive. Letecké zájezdy na Kanárské ostrovy jsou pro vás zajištěny z letišť Praha a Brno. Výhodné jsou cenou především Last minute zájezdy na Kanárské ostrovy.

Koupání, pláže, výlety a golf na Kanárských ostrovech

Kanárské ostrovy neboli Kanáry se nacházejí v Atlantském oceánu na západ od Maroka a skládají se především ze sedmi hlavních, turisticky zajímavých ostrovů. Díky své poloze mají Kanáry příznivé počasí, vhodné pro celoroční koupání a provozování vodních sportů. Písečné pláže na Kanárských ostrovech patří k jedněm z nejkrásnějších a najdete zde jak klasický světlý písek, tak i sopečný písek černý. Turisty lákají Kanárské ostrovy také přírodou, která je opravdu pestrá s unikátními endemickými živočichy a rostlinami. Návštěvníci mají na zájezdě na Kanárské ostrovy mnoho cílů pro své výlety, ostrovy se sopkami, sopečné krajiny, hory, palmové oázy, pouštní písečné duny. Oblíbenou zábavou na Kanárských ostrovech je golf. Vždyť ostrov Tenerife patří se svými golfovými hřišti k vyhlášeným golfovým rájům.