Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Thajsko

Nalezeno 285 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 8 15 22 29 Další

Thajsko dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy do Thajska

Dovolená a zájezdy Thajsko s all inclusive. Exotické Thajsko, království v jihovýchodní Asii, země proslulá exotickou krásou přírody, přívětivými obyvateli, unikátními historickými památkami, tropickými ostrovy, písečnými plážemi, čistým mořem s bohatým podmořským životem. Thajsko je také země proslulá krásnými ženami, zábavními podniky, nevázaným nočním životem, thajskými masážemi, thajskou kuchyní a pro příznivce bojových umění Mekka thajského boxu.

Exotická dovolená v Thajsku

Dovolená v Thajsku patří k těm nejoblíbenějším do jihovýchodní Asie a je těžké vybrat z množství nádherných míst, která Thajsko poskytuje, ta nejkrásnější pro vaši dovolenou. Nejoblíbenější jsou však luxusní hotely a apartmány na pobřeží nedaleko pláží a hotely na ostrovech, které poskytují nejkvalitnější hotelové služby, včetně programů all inclusive. Pokud chcete poznat více krásných míst Thajska, objednejte si poznávací zájezdy a prožijte dovolenou na cestě Národními parky Thajska, Za poznáním Bangkoku nebo Zlatý okruh Thajskem.

Thajsko, království v jihovýchodní Asii, exotická země, krásná, přívětivá, plná přírodních krás a historických památek, bezpečná s přijatelnými cenami. Proslulá svými tropickými ostrovy, z nichž některé jsou opravdu příslovečným rájem na zemi. Bílé písečné pláže lemované palmami, malebné zátoky, průzračné křišťálové moře a nádherné podmořské scenérie. Na dovolené v Thajsku plné koupání a výletů jistě stojí vyzkoušet i pravé thajské masáže a ochutnat pravou thajskou kuchyni. Levně pořídíte dovolenou do Thajska v kategorii Last minute Thajsko.

Zájezdy na známá letoviska a ostrovy Thajska

Těžko vybrat z množství nádherných míst Thajska ta nejkrásnější, když zájezdy do Thajska jsou nádherné po celé této exotické zemi. Nejoblíbenější jsou však zájezdy, hotely a apartmány v Thajsku na pobřeží moře nedaleko pláží ve známých letoviscích, především těch na ostrovech. Většina thajských ostrovů je součástí národních parků, například malebný ostrov Ko Samui, idylický Ko Phi Phi, hornatý Ko Chang, drsný Ko Phangan nebo známý cíl turistů ostrov Phuket, všude můžete obdivovat kus krásné tropické přírody. Moře kolem Thajska a jeho ostrovů se svým nádherným podmořským světem je ideálním místem pro milovníky potápění. Neměli bychom zapomenout ani na oblíbené turistické letovisko Pattaya, které se rozprostírá kolem krásných pláží s luxusními hotely.

Poznávací zájezdy do Thajska

Thajsko, to není jen koupání a plážové aktivity. Toto bývalé království Siam, uchovalo ve své zemi více historických památek než jiné země jihovýchodní Asie, které můžete poznat díky poznávacím zájezdy do Thajska. Chrámy, paláce, mystická místa nebo ruiny starodávných měst, tím vším vás jako obdivovatele historie dovolená v Thajsku nadchne. Navštívíte historický park Sukhothay, městečko plné buddhistických chrámů, historických památek Ayuthaya, sloní rezervaci v Lampangu, město čaje Mae Sa Long ve Zlatém trojúhelníku, nejnavštěvovanější turistické centrum v Thajsku Pattaya nebo hlavní město Thajska Bangkok, s jeho královskými paláci a buddhistickými chrámy.