Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář


Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Portugalsko

Nalezeno 414 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 11 22 32 42 Další

Lokality země Portugalsko

Portugalsko dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Portugalsko all inclusive. Rozhodli jste se pro dovolenou v Portugalsku nebo na Madeiře? Správná volba! Portugalsko je země bohatá na historické památky po civilizacích starověku, architektonické skvosty středověku, nádherných hor ve vnitrozemí a známých, ale klidných letovisek se žhavými plážemi.

Dovolená v Portugalsku

Objednejte si zájezd do Portugalska, do oblíbené oblasti Algarve na jihu země, kde jsou pro vás připraveny hotely a apartmány v oblíbených letoviscích na pobřeží nebo zvolte pobytový zájezd na portugalské ostrovy Madeiru uprostřed Atlantického oceánu. Hotely poskytují kvalitní služby, můžete si vybrat z různých forem stravování, samozřejmě i all inclusive, disponují vlastními bazény i golfovými hřišti. Pro cestovatele, kteří hledají na svých cestách poznání, nabízíme poznávací zájezdy do Portugalska i do hor Madeiry nebo eurovíkendy za poznáním skvostů hlavního města Lisabonu.

Portugalsko, země v jihozápadním cípu Pyrenejského poloostrova, obklopená z jedné strany vodami Atlantského oceánu, z druhé jedinou sousední zemí Španělskem. Ačkoli leží v Evropě, je pro většinu lidí turisticky neznáma. A to je škoda. Portugalsko je totiž zemí s bohatou historii, kde se dochovalo velké množství historických památek, jak z antiky, tak ze středověku, země nádherných pobřežních scenérií, hornatého vnitrozemí i známých turistických letovisek s horkými plážemi. Dovolená v Portugalsku má své výhody, zvláště pro turisty, kteří ocení menší turistický ruch.

Pobytové zájezdy do Portugalska

Pobytové zájezdy do Portugalska míří především jih země do oblasti Algarve a na portugalské ostrovy v Atlantickém oceánu Madeiru, které leží severně od Kanárských ostrovů. Algarve je turisticky nevytíženější lokalita pevninského Portugalska. Nejoblíbenější jsou především hotely a apartmány v letoviscích Portimao, Fara či Lagos, kde se nacházejí nejkrásnější pláže Portugalska. Jsou to také centra bouřlivého nočního života, plná restaurací a zábavních podniků. Druhou oblíbenou a velice známou turistickou lokalitou pro zájezdy do Portugalska je Madeira. Ačkoli si většina lidí spojí Madeiru s místním slavným vínem, jsou ostrovy v současnosti známější svými hotely a apartmány kolem pobřeží omývaného Atlantickým oceánem.

Eurovíkendy a poznávací zájezdy do Portugalska

Pokud chcete poznat co nejvíce z krás Portugalska, volte raději poznávací zájezdy nebo eurovíkendy. Navštívíte hlavní město Portugalska Lisabon, nejzápadnější místo Evropy mys Cabo da Roca, a především vás čeká Sintra, nejvýznamnější památková oblast Portugalska. Uvidíte zde Maurský hrad Castelo dos Mouros, Hieronymitský klášter Nossa Senhora da Pena nebo palác Palácio da Pena. Oblíbené jsou poznávací zájezdy do nádherných hor ostrova Madeira, které můžete kombinovat s pobytem na plážích nebo Grand tour po nejkrásnějších památkách a městech Portugalska.