Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Bulharsko

Nalezeno 313 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 9 17 24 32 Další

Bulharsko dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Bulharsko all inclusive

Dovolená a all inclusive zájezdy do Bulharska. Znáte Bulharsko? Vyrazte na dovolenou nebo zájezd do Bulharska all inclusive. Oblíbená balkánská země s letovisky na pobřeží Černého moře. Ačkoli Bulharsko a jeho turistický ruch prošlo dobou úpadku, patří dovolená v Bulharsku znovu na první příčky žebříčku oblíbenosti mezi českými turisty. Dlouhé, písčité pláže, teplé, mírně slané Černé moře, zaručené slunečné dny, kvalitní bulharská letoviska na pobřeží, například Zlaté Písky či Slunečné pobřeží, ve kterých najdete luxusní hotely a apartmány, aqvaparky, zábavní podniky, pobřežní promenády. To vše vám nabídne na dovolené Bulharsko.

Dovolená v Bulharsku

Dovolená v Bulharsku, to nejsou jen pláže a moře, ale také nádherné hory a obrovské množství historických památek, které po sobě zanechaly starověké kultury. Objednejte si letecké zájezdy nebo dovolenou v Bulharsku a poznejte jeho dlouhou a pohnutou historií, divokou přírodu a především si užijte odpočinek na jeho krásných plážích. Máme pro vás připravenou bohatou nabídku zájezdů do Bulharska, na krásná bulharská letoviska, zájezdy s pobyty all inclusive i nabídku zájezdů s pobyty pro děti zdarma.

Zájezdy do Bulharska

Kdo by neznal Bulharsko, nejnavštěvovanější a také nejoblíbenější přímořská země československých turistů za dob socialismu. Jistě si kde kdo vzpomene z mládí na kolony embéček mířících každé léto za sluncem a plážemi Černého moře. Po krátké době úpadku zažívá Bulharsko v současnosti renesanci v cestovním ruchu a mnoho českých i zahraničních turistů na zájezdech do Bulharska opět objevuje krásy pláží Černého moře, bulharské černomořské riviéry, krásných a divokých hor bulharského vnitrozemí, množství historických, kulturních a přírodních památek. Největším lákadlem pro turisty je především Černé moře, černomořská letoviska a rozehřáté písečné pláže. Oblíbené jsou především Last minute zájezdy do Bulharska.

Dovolená v Bulharsku

Co láká turisty na zájezdy do Bulharska? Výhodou zájezdů do Bulharska je snadná dostupnost černomořských letovisek autokary i vlastní dopravou. Zájezdy do Bulharska vlastní dopravou jsou vhodné především pro turisty, kteří si chtějí sami organizovat svůj čas. Největší komfort dopravy vám ale přinesou letecké zájezdy do Bulharska, které vás dopraví do vašeho hotelu během pár hodin a vyhnete se kolonám na balkánských silnicích a hraničních přechodech. Nabídka zájezdů do Bulharska je opravdu bohatá a uspokojí i ty nenáročnější turisty. Na bulharském pobřeží si můžete vybrat pobyty v levných hotelích i luxusních apartmánech nebo si vybrat z různých typů stravy.

Pro vaši klidnou a bezstarostnou dovolenou v Bulharsku jsou výhodné zájezdy se stravou all inclusive, které v sobě zahrnují většinou plnou penzi, neomezenou konzumaci nealkoholických i alkoholických nápojů či tematické večeře. V současnosti patří Bulharsko mezi země s rozvinutým turistickým ruchem. Většina bulharských letovisek se nachází kolem písečných pláží, bulharské hotely mají vlastní bazény, pokoje jsou vybaveny klimatizací a v letoviscích fungují česká turistická informační centra.

Bulharská turistická letoviska

Bulharské pobřeží je plné krásných letovisek s výbornými turistickými službami, na kterých můžete strávit svou letní dovolenou. Mezi nejznámější patří Nesebar, starobylé městečko založené Thráky, kde se mísí historické památky a unikátní lidová architektura s velkými hotelovými komplexy. Zlaté písky, asi nejznámější bulharské přímořské letovisko nacházející se nedaleko od největšího bulharského přístavu Varny.

Dlouhé a široké pláže lemované promenádou a hotely jsou zde z jemného zlatého písku. Slunečné pobřeží, nejvyhledávanější letovisko bulharské riviéry. Černomorec, malá přímořská vesnice na poloostrově s vlastní písečnou pláží, nedaleko Burgasu a Sozopolu, který je zase malebným historickým městečkem s městskými plážemi v bezprostředním sousedství starého města a centrálního parku. Bulharská letoviska jsou rozmanitá s různými příležitostmi na výlety do okolí a mnoho turistů si objednává pravidelně každý rok zájezdy do Bulharska, ale vždy do jiného letoviska, aby mohli poznat co nejvíce z krás Bulharska.