Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Rakousko

Nalezeno 346 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 10 18 27 35 Další

Rakousko dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Rakousko

Dovolená a zájezdy Rakousko lyžování v Alpách. Rakousko je jedinečná země s nádhernými horami, které lákají milovníky lyžování, ale také turistiky. Lyžování v Rakouských Alpách je na ledovcích možné i v létě. Pro lyžaře jsou v Rakousku připraveny kilometry skvěle upravených sjezdovek, na kterých si užijete skvělou dovolenou. V letních měsících se můžete vydat na dovolené v Rakousku na vysokohorské túry, vyzkoušet horolezectví, poznat významné rakouské památky nebo odpočívat u některého z alpských jezer.

Na dovolenou do Rakouska zájezdy od NewTravel.cz

Pokud chcete strávit dovolenou v Rakousku, máme pro vás připraveny zájezdy do Rakouska pro letní i zimní sezónu. Rakouské horské chaty a hotely vám zajistí příjemné ubytování s kvalitními službami, s možnosti polopenze či stravy all inclusive. Lyžování v Rakousku si bohatě užijete na lyžařských zájezdech ve vyhlášených horských střediscích a krásy hlavního města Rakouska poznáte nejlépe, když si objednáte eurovíkendy do Vídně. Tradiční dovolená v Rakousku s lyžováním v Alpách.

Zájezdy Rakousko, lyžování, lyžařské zájezdy, letní turistika. Rakousko láká turisty krásou svých hor, kde si přijde na své opravdu každý. V létě se v Rakousku můžete vydat na vysokohorskou túru, vyjížďku na kole nebo si užívat poklid zdejší krásné alpské přírody. V zimě se Rakousko proměňuje v ráj lyžařů a vyznavačů nejrůznějších zimních sportů. Lyžování v Alpách je opravdu jedinečným zážitkem! Je pro vás připravena řada pobytových zájezdů do Rakouska pro letní i zimní sezónu, se kterou prožijete opravdu krásnou dovolenou v jedinečné atmosféře Rakouských Alp.

Zájezdy do Rakouska

Milovníci sportu se do Rakouska vydávají především kvůli skvělému lyžování, kde čekají proslulé rakouské sjezdovky na kilometrech výborně upravených svahů. Připraveny jsou také stopy pro běžkaře. To vše můžete vyzkoušet, pokud si objednáte lyžařské zájezdy do Rakouska. Ubytování zajišťují horské chaty, apartmány a hotely ve vyhlášených horských střediscích, na horských svazích s výhledem na Alpy nebo na březích alpských jezer. Všechna ubytovací zařízení však poskytují kvalitní služby včetně polopenze či stravy all inclusive. Mezi nejnavštěvovanější lyžařská střediska Rakouska patří Wilder Kaiser, Saalbach- Hinterglemm a Nassfeld, letní lyžování si užijete ve vysokohorských střediscích se sjezdovkami na ledovci. Ušetříte, když si vyberete z nabídky Last minute zájezdů do Rakouska.

Pro letní sezónu jsou velice oblíbené pobytové zájezdy do Rakouska. Pokud toužíte po letní vysokohorské turistice, nabízí Rakousko turistům nepřeberné množství stezek s výborných turistickým značením. Nesmíme zapomenout ani na vyznavače horolezectví, kterým Alpy se svými štíty a stěnami poskytují množství různě náročných horolezeckých cest a výstupů. Vodní radovánky si na dovolené v Rakousku můžete užít ve vodách alpských jezer či velkém množství aquaparků.

Kam na výlet v Rakousku?

Rakousko nenabízí jen krásné hory s malebnou přírodou, ale také řadu krásných památek, hrady a zámky, které jsou na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO, a které můžete poznat s poznávacími zájezdy po Rakousku. Jsou jimi například historické centrum města Grazz, Salzburgu, Linz, historické centrum Vídně a mnoho dalších. Pokud chcete poznat Vídeň, je lepší zvolit eurovíkendy, ve kterých je zahrnuto ubytování v hotelu, strava, transfer z letiště a samozřejmě fakultativní výlety s průvodcem.