Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Keňa

Nalezeno 23 výsledků
1 2 3 Další

Keňa dovolená a zájezdy 2024

Zájezdy a dovolená Keňa

Exotická dovolená a zájezdy Keňa. Rozsáhlé vyprahlé pláně, na kterých se prohánějí stáda antilop a gazel, lvi odpočívající ve stínu stromů, sloni a hrdý kmen Masajů, to je Keňa! Osobitá země, kde prožijete opravdu nezapomenutelnou dovolenou v srdci nespoutané africké přírody. Vydejte se na jedinečné safari do Keni nebo si užijte odpočinek na nekonečných písečných plážích s kokosovými palmami.

Safari na dovolené v Keni

Keňa disponuje mnoha oblíbenými lokalitami, mezi ně patří Mombasa, Kimbala, Malindi, Bamburi a Diani Beach, kde si přijdou na své milovníci potápění i surfingu. K ubytování jsou připraveny hotely, poskytující vysoký komfort hotelových služeb. Samozřejmostí jsou zájezdy do Keni s pobytem se snídaní, polopenzí či stravou all inclusive. Naše nabídka obsahuje jak pobytové, tak velmi oblíbené poznávací zájezdy do Keni, díky nimž bude vaše exotická dovolená v Keni patřit mezi nezapomenutelné okamžiky života.

Zájezdy do Keni

Zájezdy Keňa all inclusive. Keňa, přímořský stát ve východní Africe, je opravdu okouzlující zemí plnou kontrastů. Střetávají se zde krásné pláže na pobřeží s vyprahlými pláněmi centrální Keni, na kterých můžete spatřit volně žijící zvířata a hliněné chýše místních obyvatel, v nichž jakoby se zastavil čas. Keňa vás na první pohled uchvátí svou jedinečnou kulturou kmene Masajů, kteří si dodnes zachovávají své zvyky a osobitost. Vyberte si z naší nabídky zájezdů do Keni a vydejte se poznat nespoutanou krásu této země. Máme pro vás připraveny pobytové a poznávací zájezdy do Keni, na kterých se vydáte do nejkrásnějších koutů Keni. Ve všech keňských letoviscích jsou pro vás připraveny luxusní hotely, které zajišťují opravdu vysoký komfort hotelových služeb za přijatelnou cenu. Samozřejmostí je nabídka zájezdů do Keni s polopenzí či stravy all inclusive. Last minute zájezdy do Keni vám zase ušetří spoustu peněz.

Dovolená v Keni

Dovolená v Keni& je velmi oblíbená především díky nádherným národním parkům s rozsáhlými pláněmi, nejznámější z nich je pláň a Národní park Serengeti, na kterých se prohánějí stáda antilop, zeber a gazel. Na africkém safari spatříte také slony a žirafy potulující se kolem Viktoriina jezera, lvy odpočívající ve stínu stromů a číhající v řece na svou kořist. Vydejte se na zájezdech na keňské safari a zažijte opravdu intenzivní zážitek, na který budete jistě velmi dlouho vzpomínat.

Letoviska Keni pro vaše exotické zájezdy

Víte která letoviska Keni jsou pro zájezdy nejoblíbenější? Po návštěvě vyprahlých plání je jistě příjemným zpestřením odpočinek, který vám Keňa poskytne na malebných plážích ve stínu kokosových palem na plážích Indického oceánu. Na pobřeží se vám naskytne opravdu bohatý program výletů a sportovního vyžití. Můžete navštívit mořské národní parky, krokodýlí farmy, botanické zahrady či centrum kulturního života Mombasu s nádhernými historickými stavbami a nekonečnými plážemi. Pro milovníky vodních radovánek jsou v Keni výborné podmínky pro potápění, surfing či windsurfing. Mezi nejoblíbenější letoviska Keni, kam míří většina zájezdů, patří kromě Mombasy také Malindi, Kikambala, Bamburi a Diani Beach. Za vidění jistě stojí i hlavní město Nairobi.