Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Porto Colom

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Porto Colom dovolená a zájezdy 2021

Porto Colom, romantická zátoka na ostrově Mallorca, neustále láká množství turistů ze všech částí světa, ale i přesto si zachovává své kouzlo. Zátoka je lemována nádhernými písečnými plážemi s množstvím stinných palem, které jsou zárukou skvělé odpočinkové dovolené. Porto Colom je přímo stvořené pro rodinky s dětmi, různé hotelové komplexy disponují speciálními kluby pro děti různého věku a na své si přijdou také rodiče, pro které je připraveno hned několik barů a restaurací.

Dovolená v Porto Colom

Neváhejte a vydejte se s námi na dovolenou do Porto Colom vstříc novému dobrodružství. Máme pro vás připravenou bohatou nabídku pobytových zájezdů na Mallorku, se kterými prožijete skvělou letní dovolenou v letovisku Porto Colom. Ubytování vám zajistí různá ubytovací zařízení s širokou nabídkou hotelových služeb. Objednejte si letecké zájezdy do Porto Colom s pobytem all inclusive pro vaši bezstarostnou dovolenou na Malorce. Porto Colom, nádherný španělský záliv, patří mezi jedno z nejvyhledávanějších turistických letovisek Španělska. V zátoce vás čeká nádherná písečná pláž, teplé podnebí spolu s výborným turistickým zázemím a především široká nabídka vodních sportů a jiné zábavy. Porto Colom je ideálním místem pro vaši letní dovolenou! Užijete si zde plavání, potápění, fakultativní výlety po okolí, cyklistické výlety či návštěvy zdejších zajímavostí nebo mořského akvária.

Zájezdy do Porto Colom

Mallorca je stále oblíbenější turistickou destinací, ale i přesto si zachovala svou kouzelnou atmosféru, kterou dokresluje nádherná příroda. Připravili jsme pro vás letecké zájezdy do Porto Colom na Malorku, se kterými navštívíte spoustu zajímavých míst. Součástí zájezdů do Porto Colom je letecká přeprava, ubytování v hotelu nebo apartmánu a některé hotelové služby, například různé možnosti stravování. Zvolíte si, zda máte zájem o zájezdy do Porto Colom se stravou all inclusive, polopenzí, snídaněmi či pobyt bez stravy. Hotely v Porto Colom se nachází v bezprostřední blízkosti pláže, což zajišťuje pohodlnou cestu na pláž a zpět. Bohatou nabídku levných zájezdů do Porto Colom najdete i mezi Last minute zájezdy Mallorca.

Prázdninový ráj Porto Colom

Skvělé letovisko Porto Colom je kouzelným místem Mallorky, jež je stále více vyhledáváno turisty z celého světa. Lákají je sem nejen nádherné široké písečné pláže a azurové moře, ale také velké množství sportovních aktivit, jako je golf, potápění či turistika, kterou si zde, díky krásné přírodě, opravdu užijete.