Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Mauritius

Nalezeno 100 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 8 10 Další

Mauritius dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Mauritius all inclusive. Ostrov Mauritius, neboli také Mauricius, je tropickým rájem v Indickém oceánu. Na dovolené vás obklopí nádherné korálové útesy, křišťálově čisté moře a pláže s bělostným pískem. Dovolená na Mauritiu skýtá nezapomenutelné zážitky v exotickém prostředí. Vyzkoušejte vodní lyžování, surfing, windsurfing, potápění a mnoho dalších vodních sportů, golf na dvanácti zdejších greenech, turistiku ve zdejších horách nebo odpočinek ve stínu palem na malebných plážích.

Mauritius vás zcela pohltí svou jedinečnou atmosférou tropického ostrova a všechny vaše starosti všedních dní během dovolené zmizí v nenávratnu. Vyberte si své letecké zájezdy na Mauritius a prožijete nezapomenutelnou dovolenou. Na váš příjezd čekají výborně vybavené hotely, apartmány a bungalovy nedaleko pláží, poskytující vysoký komfort hotelových služeb včetně možnosti polopenze i stravy all inclusive. Exotická dovolená Mauritius se zájezdy all inclusive v Indickém oceánu.

Zájezdy Mauritius all inclusive. Mauritius, neboli také Mauricius, je exotický ostrov v Indickém oceánu, vzdálený několik set kilometrů od Madagaskaru. Celý ostrov obklopují nádherné korálové útesy, překrásné pláže s bílým i zlatým pískem a azurově modré moře. Ve vnitrozemí hory a unikátní tropická příroda. To vše láká k návštěvě na Mauritius turisty z celého světa. Během dovolené na Mauritiu si dopřejte odpočinek ve stínu palem na panensky krásných plážích, potápění v okolí korálových útesů i turistiku v místních horách. Mauritius je opravdovým rájem na zemi.

Zájezdy na Mauritius

Vydejte se na dovolenou na Mauritius a objednejte si letecký zájezdy na Mauritius na nejkrásnější letoviska tohoto ostrova s ubytováním v hotelích poskytujících vysoký komfort služeb s možností polopenze i stravy all inclusive. Hotely, apartmány i bungalovy na Mauritiu stojí nedaleko pláží a jsou velice dobře vybavené. Jedním z nejnavštěvovanějších letovisek je Grand Baie nacházející se nedaleko hlavního města Port Louis, které je největším a nejrušnějším městem ostrova. Směrem na jih od Grand Baie se nachází nejdelší pláž Mauritia, Flic-en-Flac, která láká ročně tisíce turistů svou neotřelou krásou a skvělými podmínkami pro vodní sporty.

Oblíbené aktivity na Mauriciu

Na východním pobřeží Mauritia můžete na dovolené zavítat na nejdelší pláž této lokality Belle Mare, která se pyšní jemným bílým pískem a výborným turistickým zázemím. To vše v prostředí bujné vegetace tohoto tropického ostrova. Rájem surfařů je oblast západního a jihozápadního pobřeží Mauritiusu, zvaná také Black river. Největším letoviskem této oblasti je Tamarin a Tamarinská zátoka skýtající skvělé podmínky pro surfing a windsurfing. Milovníci potápění by se měli vydat na poloostrov Le Morne, jehož korálové útesy a četné vraky lodí činí z potápění v těchto místech jedinečný zážitek.

Dovolená na Mauritiu

Milovníci přírody a turistiky si na dovolené na Mauritiu jistě najdou svá oblíbená místa. Na západním pobřeží stojí zato navštívit krásné Tamarinské vodopády, Národní park Black River Godges, rezervaci Casela Park nebo historické obranné věže Martello Towers, ze kterých je krásný výhled na celý ostrov. Jihovýchodní pobřeží skýtá svým návštěvníkům řadu gejzírů i nádherné vodopády, které obklopuje bohatá tropická vegetace. Mauricius je také oblíbeným útočištěm milovníků golfu. Nachází se zde 12 golfových hřišť výborné kvality. Zájezdy na Mauritius patří mezi nejexotičtější dovolené.