Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář


Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Kuba

Nalezeno 382 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 11 20 30 39 Další

Kuba dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a all inclusive zájezdy na Kubu

Dovolená a zájezdy Kuba all inclusive. Láká vás poznat krásy perly Karibiku? Pak neváhejte a vyrazte na dovolenou na Kubu. Kuba, jako perla Karibiku vám nabízí nádhernou tropickou přírodu, unikátní historické památky z koloniálního období, bílé karibské pláže, teplé korálové moře a také vás Kuba zcela pohltí svým temperamentem v rytmu salsy s příchutí kubánského rumu. Dovolenou na Kubě strávite přes den pobytem na pláži, potápěním nebo výlety po památkách, bouřlivé noci protančíte v nejoblíbenějších tanečních klubech Havany. To je prostě dovolená a Kuba.

Neopakovatelná atmosféra dovolené na Kubě

Pobytové zájezdy na Kubu si můžete objednat do oblíbených hotelů v Havaně, Varaderu nebo do luxusních hotelů na známých kubánských ostrovech Cayo Coco nebo Cayo Largo. Na dovolené na Kubě vás okouzlí především bělostné písečné pláže a kvalitní hotelové služby, převážně se stravou all inclusive. Nebo si objednejte poznávací zájezdy na Kubu a vydejte se například na okruh Kubou nebo poznávací zájezd kombinovaný s pobytovým. Kombinace dovolená a Kuba vám prostě skýtá nepřeberné možnosti. Exotická dovolená Kuba na zájezdech s all inclusive.

Zájezdy Kuba all inclusive. Toužíte poznat perlu Karibiku? Pak se vydejte na zájezdy na Kubu poznat krásy Kubánské republiky. Kuba je země plná protikladů, tak by se dala v krátkosti charakterizovat. Ulice měst plné starých aut, která by byla chloubou nejednoho sběratele veteránů, ale také nejnovější modely aut světových značek, malé domky i vilové čtvrti. V protikladu oprýskané městské zástavby z dob před kubánskou revolucí, stojí na Kubě luxusní hotely a apartmány světových hotelových řetězců ve vyhlášených kubánských letoviscích a ostrovech, ale také zrekonstruované hotely v koloniálním stylu ve městech.

Dovolená na Kubě

Dovolená na Kubě je ideální pro milovníky poklidných pláží, nádherné přírody i milovníky měst, která pulsují rytmem kubánské salsy. Tím nejnavštěvovanějším je hlavní město Kuby Havana, proslulé historickými památkami i svými tanečním kluby a zábavními podniky, kde vystupují nejlepší kubánští umělci. Po probdělé noci jistě přijde vhod odpočinek na jedné z mnoha krásných kubánských pláží. Vydat se můžete do nejoblíbenějšího letoviska Kuby, kterým je Varadero s bílými písečnými plážemi typickými pro oblast Karibiku.

Zájezdy na Kubu

Proč na zájezdy na Kubu? Oblíbené jsou pobytové zájezdy na Kubu a na ostrovy kolem pobřeží Kuby. Proslulé jsou především hotely a apartmány na ostrovech Cayo Coco, Cayo Santa Maria, Cayo Largo nebo Cayo Ensenachos, kam míří převážná většina zájezdů na Kubu. Hotely na ostrovech se nacházejí nedaleko pláží, mají plně vybavené, klimatizované pokoje a poskytuji luxusní služby především v režimu all inclusive. Velice oblíbené jsou také poznávací zájezdy na Kubu s daným programem a průvodcem. Často bývají kombinované i s pobytovými zájezdy na Kubu, takže poznáte mnoho krásných míst Kuby i prožijete klidnou dovolenou na kubánských plážích. Pokud chcete za dovolenou ušetřit, hledejte mezi Last minute zájezdy na Kubu.

Krásy Kuby

Nejvíce z krás ostrova poznáte na poznávacích zájezdech na Kubu. Kuba poskytuje mnoho tipů na výlety, například delfinárium, zoo nebo krokodýlí farmu nedaleko Varadera. Za návštěvu jistě stojí také místní jeskyně, tropické parky a korálové útesy, které ročně lákají tisíce milovníků potápění. Pokud chcete poznat také něco z historie Kuby, jistě stojí za návštěvu některé z místních památek, které byly zařazeny na seznam kulturního dědictví UNESCO. Jsou to například Stará Havana se svou pevností, hrad Pedro de la Roca, údolí los Ingenios, národní park Desambarco del Granma, malebné vápencové údolí Viňalles nebo Park Baconao v Santiagu de Cuba. Chcete-li vše poznat, objednejte si u nás zájezdy na Kubu.