Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Srí Lanka

Nalezeno 180 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 10 14 18 Další

Srí Lanka dovolená a zájezdy 2024

Zájezdy a dovolená Srí Lanku

Dovolená a zájezdy Srí Lanka all inclusive. Exotická Srí Lanka, to jsou nekonečné písečné pláže s palmami, korálové útesy a vysoké vlny lákající milovníky adrenalinu k překonávání svých hranic. Tento exotický ráj láká ročně tisíce turistů svou jedinečnou kulturou, která prostupuje celým ostrovem a dovolená na Srí Lance patří mezi vysněné cíle nejdnoho cestovatele. Nádherná příroda se zde snoubí s architekturou buddhistických i hinduistických chrámů a skýtá nezapomenutelné zážitky. Mezi nejnavštěvovanější letoviska Srí Lanky, které na své dovolené na Srí Lance můžete spatřit, patří Beruwela, Kalutara, Hikkaduwa, Galle, Negombo, Koggala a mnoho dalších.

Exotická dovolená na Srí Lance

Dovolená na Srí Lance. Ubytování na dovolené na Srí Lance zajišťují nejrůznější penziony, hotýlky či noclehárny, ale také luxusní hotely nacházející se za palmovými alejemi pláží. Jsou pro vás připraveny pobytové zájezdy na Srí Lanku, samozřejmostí jsou pobyty se stravou all inclusive, se kterými prožijete svou dovolenou na Srí Lance v klidu a pohodlí nebo si můžete na Srí Lanku vybrat poznávací zájezdy, na kterých poznáte řadu krásných míst ostrova. Zájezdy na Srí Lanku za super ceny. Zájezdy Srí Lanka all inclusive. Srí Lanka, neboli také Země lotosových květů či slza Indie, je exotickým rájem jižní Asie, který láká své návštěvníky jedinečnou kulturou, v níž se mísí historie s moderní současností. Srí Lanka poskytuje také výborné zázemí pro turisty, kteří se mohou vybrat pro ubytování jak apartmán nebo bungalov bez stravy, tak luxusní hotel poskytující komplexní služby, většinou v režimu all inclusive. Pro cestovatele, kteří touží poznat krásy Srí Lanky, jsou připraveny poznávací zájezdy s programem a průvodcem, na kterých navštívíte památky starověkých civilizací, kláštery, proslulé čajové plantáže nebo se vydáte do rezervace za slony. Pro milovníky pláží a plážových aktivit jsou připraveny pobytové zájezdy do známých a oblíbených letovisek na pobřeží Srí Lanky.

Exotické zájezdy na Srí Lanku

Proč na zájezdy na Srí Lanku? Srí Lanka se nachází na ostrově Cejlon, který se pyšní nekonečnými písečnými plážemi skýtajícími odpočinek ve stínu palem i nejrůznější druhy vodních sportů. Objednejte si zájezdy na Srí Lanku a využijte možností, které moře kolem ostrova nabízí. Vysoké vlny příboje lákají ročně tisíce vyznavačů surfingu i windsurfingu. Na své si zde přijdou také milovníci potápění, kteří mohou obdivovat nádherné korálové útesy nacházející se kolem celého ostrova. Nejlepší místa pro zájezdy na Srí Lanku a zázemí pro turisty nabízejí letoviska na západním pobřeží poblíž hlavního města Kolombo. Najdete zde jak luxusní hotely, tak historická města a přístavy. Nejoblíbenějším letoviskem této oblasti je Beruwela. Dalšími krásnými letovisky Srí Lanky jsou například Kalutara, Hikkaduwa, Galle, Trincomalee, Negombo, Koggala, Marawila či poloostrov Jaffna ležící na severu. Ušetřete za dovolenou s Last minute zájezdy na Srí Lanku.

Památky Srí Lanky

Srí Lanka okouzluje turisty nejen krásou své přírody, ale také jedinečnými chrámy, sochami a dalšími architektonickými skvosty, které dokreslují malebný vzhled celého ostrova. Řada z těchto památek je na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Jsou jimi například skalní chrám v Dumbulla nebo Alahena Podivena, zavlažovací jezero z 12. stol.n.l. Unikátem tohoto ostrova je nejstarší strom světa nacházející se v metropoli Anuradhapura, zbudovaného v 5. stol.n.l. S poznávacími zájezdy na Srí Lanku poznáte tuto zemi nejlépe.