Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář


Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Francie

Nalezeno 811 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 21 42 62 82 Další

Francie dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Francie. Oblíbená Francie, hrdá země vína, sýrů a umění, láká každoročně turisty z celého světa. Svou dovolenou do Francie najde opravdu každý. Toužíte po odpočinku na krásné písečné pláži u azurového moře? V tom případě je pro vás tím pravým místem Francouzská riviéra neboli Azurové pobřeží, kde jsou pro vás připraveny pobytové zájezdy do Francie na známá pobřežní letoviska. Ubytování na zájezdech zajišťují ubytovny, apartmány, ale také luxusní hotely s bohatou nabídkou služeb včetně možnosti stravy all inclusive. Pokud vás láká lyžování v Alpách, máme pro vaši zimní dovolenou ve Francii připraveny lyžařské zájezdy do známých letovisek Francouzských Alp.

Dovolená ve Francii pro milovníky umění a památek? Objednejte si také poznávací zájezdy do Francie, se kterými navštívíte nádherná historická města, jako je Cannes, Nice či Saint-Tropez a poznáte okouzlující tvář Francie. Milovníkům umění, historických památek a bohatého nočního života přijde vhod eurovíkend do Paříže, která vás naprosto omámí svým jedinečným kouzlem.

Dovolená ve Francii

Francie, nádherná země známá svými sýry, vínem, ale také luxusní módou a architekturou, je vyhledávaným cílem mnoha tisíc turistů ze všech koutů světa. Nádherná francouzská kultura se zde snoubí s uměním, krásnou přírodou, malebnými přímořskými vesničkami i moderními městy. Jeden den si můžete užívat dovolenou ve Francii na pláži Středozemního moře a obdivovat historické památky francouzských měst, druhý den lyžujete na nádherných sjezdovkách ve Francouzských Alpách či ledovci. Pokud se vydáte na svou dovolenou do Francie, jistě nebudete litovat. Máme pro vás připravenou řadu pobytových, poznávacích i lyžařských zájezdů do Francie, se kterými poznáte jedinečnou tvář této hrdé galské země.

Zájezdy do Francie

Toužíte prožít svou dovolenou ve Francii na slunečných plážích Středozemního moře? Objednejte si zájezdy do Francie a vyrazte na Francouzku riviéru, také nazývanou Azurové pobřeží. Francouzská riviéra se pyšní nejen nekonečnými písečnými plážemi zalitými sluncem, ale také řadou historických měst, například Nice, Cannes či Saint-Tropez. Ubytování ve Francii zajišťují penziony, ubytovny, ale také luxusní hotely s výborným komfortem služeb. Samozřejmostí jsou zájezdy do Francie s možností polopenze či stravy all inclusive. Hotely stojí nedaleko pláží a pobřežních promenád plných kavárniček, barů a restaurací. Pro milovníky lyžování máme připravenou bohatou nabídku lyžařských zájezdů do Francie do vyhlášených zimních středisek Francouzských Alp jako je Val d`Isére nebo Chamonix. Francouzská alpská střediska nabízejí skvěle upravené sjezdovky a luxusní horské hotely či horské chaty.

Poznávací zájezdy a eurovíkendy do Francie

Oblíbeny jsou také poznávací zájezdy do Francie. Na severu Francie můžete navštívit oblast Champaigne s malebnými vesničkami a vinicemi, které plodí víno těch nejlepších značek. Nachází se zde také poloostrov Bretaň s nádherným skalnatým pobřežím a jedinečnou katedrálou Mt.St.Michelle, jejíž okolí je za přílivu zaplaveno mořem. Můžete zde navštívit historická města jako je například Remeš. Nejkrásnější perlou severní Francie je bezesporu Paříž, kam si můžete objednat letecký víkend či eurovíkend. Hlavní město Francie bylo vždy útočiště umělců, město módy a obchodu, je současně jedním z nejkrásnějších a nejromantičtějších měst světa. Uchvátí vás množství malým kaváren, architektonických památek, paláců, galerií a parků, které skýtají odpočinek po rušném dni. Na zájezdech do Francie při návštěvě Paříže jistě stojí zato navštívit Eiffelovu věž, galerii Louvre či nádherné náměstí La place de la Concorde neboli Náměstí svornosti.