Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Cala Ratjada

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Cala Ratjada dovolená a zájezdy 2021

Dovolená a zájezdy Cala Ratjada. Už jste si letos vybrali to správné místo pro perfektní letní dovolenou? Pokud ne, rozhodně byste se měli rozhlédnout po ostrově Mallorca ve Španělsku, kde můžete najít spoustu kvalitních letovisek se špičkovými službami a příjemnou atmosférou. Jedním z nich je i turistické středisko Cala Ratjada, které leží v severovýchodní části ostrova Mallorca. Naleznete zde nejen nádherné písečné pláže omývané příjemně teplým mořem, ale také úzké klikaté uličky, které kontrastují s novými moderně vybavenými hotely.

Dovolená v Cala Ratjada

Letní dovolená v letovisku Cala Ratjada je skvělou volbou pro turisty každého věku, ve středisku je spoustu klidných míst přímo stvořených pro relax a odpočinek, avšak naleznete zde i množství malebných restaurací, barů s příjemnou atmosférou a diskotéky, takže milovníci noční zábavy se rozhodně nudit nebudou. Tak neváhejte a objednejte si svou dovolenou v Cala Ratjada právě teď. Oslovilo vás letovisko Cala Ratjada v severovýchodní části ostrova Mallorca ve Španělsku a chtěli byste v něm strávit svou letní dovolenou? Skvělá volba, naleznete zde nejen nádherné písečné pláže, ale také dobré zázemí pro noční život v podobě kvalitních restaurací, útulných barů nebo diskoték a také perfektní zázemí pro milovníky vodních sportů jako je windsurfing, jachting a spoustu dalších. Centrum Cala Ratjada tvoří historické jádro s místním kostelem a starobylým rybářským přístavem s neopakovatelným kouzlem, odkud odplouvají lodě na sousední ostrov Menorca.

Zájezdy do Cala Ratjada

Stále nevíte, které letovisko si zvolit pro svou letní dovolenou? Zájezdy do Cala Ratjada na Malorku jsou zárukou nepřeberného množství fantastických vzpomínek a nezapomenutelných zážitků, proto byste si pobyt v této oblasti opravdu neměli nechat ujít, obzvlášť pokud se řadíte mezi milovníky sportu, nočního života nebo historie. Součástí zájezdu je také možnost volby stravování, nejčastěji to pak bývá pobyt all inclusive, který vám zajistí poklidnou a ničím nerušenou bezstarostnou dovolenou, avšak zvolit si můžete i pobyty jen se snídaní či polopenzi. Výhodné jsou především Last minute zájezdy Mallorca.

Netradiční místa v Cala Ratjada

Patříte k turistům, kteří rádi aktivně prozkoumávají nová místa či historické budovy? V tom případě je pro vás letovisko Cala Ratjada přímo stvořené, neboť právě zde naleznete fascinující místa jako je například Marienland, kde můžete shlédnout papouščí show, spatřit vycvičené delfíny nebo navštívit obří mořské akvárium se žraloky.