Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Turecko

Nalezeno 393 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 11 21 30 40 Další

Turecko dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Turecko all inclusive

Dovolená a all inclusive zájezdy do Turedky. Zájezdy do Turecka vás přivedou do oblíbených letovisek na pobřeží Egejského moře nebo Středozemního moře, kde jsou pro vás nachystány vybrané hotely poskytující prvotřídní služby, samozřejmostí jsou i pobyty se stravou all inclusive. Užijte si se dovolenou do Turecka koupání, potápění a odpočinek na plážích ve střediscích na Turecké riviéře či letoviscích, která nabízí nádherná Egejská riviéra. Turecko a jeho hotely vás vítají a otvírají svou náruč pro vaši slunnou dovolenou.

Dovolená v Turecku

Objednejte si dovolenou do Turecka a poznáte památky, které po sobě zanechaly Byzancie, starověké Řecko, Osmanská říše, starověké říše Lýdie, Frygie, Kilikie, Kárie či Lykie? Výlety a poznávací zájezdy do Turecka vás přivedou do míst, kde se nacházela bájná města Trója, Byzantion, Kaneš či Midasovo město. Na dovolené v Turecku poznáte historické památky v Istanbulu či přírodní krásy ostrovů v Egejském moři. Tohle vše najdete jen na dovolené v Turecku all inclusive. Využijte jedinečnou nabídku zájezdů all inclusive do Turecka.

Zájezdy Turecko all inclusive

Známé i neznámé Turecko, země rozkládající se ve dvou světadílech, menší části v Evropě a větší části v Přední Asii. Turecko ze tří čtvrtin obklopují moře, na severu Černé moře, na západě Egejské moře, jižní pobřeží Středozemní moře a Marmarské moře vtěsnané u Istanbulu mezi úžiny Bospor a Dardanely. Teplé moře, nádherné pobřeží, písečné pláže, divoké hory, velké množství historických památek předurčilo Turecko jako zemi turismu zaslíbenou, dalo vzniknout množství oblíbených turistických letovisek na pobřeží a z kdysi rozvojové země se díky rozvinuté turistické infrastruktuře stala turistická velmoc.

Ačkoli je Turecko na seznamu oblíbených turistických destinací již dlouhá desetiletí, je o zájezdy do Turecka neustálý zájem. Přispívá k tomu několik faktorů. Snadná dostupnost tureckých letovisek jak letecky, tak autokarem, kdy se dostanete na exotickou dovolenou během pár hodin. Velká rozmanitost tureckého pobřeží, takže každý rok můžete trávit dovolenou v Turecku v jiném letovisku a bude to pro vás vždy nová země, jiné moře, nové památky a zážitky. Pro dovolenou v Turecku mluví i to, že si zájezdy all inclusive do Turecka díky příznivým cenám může dovolit prakticky každý, především rodiny s dětmi. Velký zájem je především o Last minute zájezdy do Turecka.

Turecká letoviska

Většina oblíbených turistických letovisek se nachází na Turecké riviéře na pobřeží Středozemního moře, menší část pak na Egejské riviéře a ostrovech kolem Egejského moře. Letoviska kolem Černého moře využívají především místní, ale i tady se určitě vyplatí strávit dovolenou. Nejkrásnějšími písečnými plážemi je známá Egejská riviéra, zde si můžete objednat zájezdy do Turecka k nejznámější pláži v letovisku Ölüdeniz nebo známému turistickému středisku Bodrum. Delší Turecká riviéra kolem Středozemního moře nabízí mnohem více letovisek, a tak se na zájezdy do Turecka můžete vydat například dotakových míst jako je Side, Belek, Alanya, Kemer, Lara nebo Antalya. Ať jste na zájezdu v Turecku ubytování na Turecké nebo Egejské rivieře, všude najdete hotely a apartmány poskytující prvotřídní hotelové, které uspokojí nároky i nejnáročnějších turistů.

Poznávací zájezdy do Turecka

Pokud v Turecku spíše hledáte poznání historických památek nebo přírodních krás, je lépe zvolit poznávací zájezdy do Turecka. Navštívíte perly Egejského moře, historická místa na pobřeží Egejského moře a turecké i řecké ostrovy. Vydáte se za poznáním země, kde se rozprostíraly starověké říše Lýdie, Frygie, Kilikie, Kárie, Lykie či antického Řecka, nebo kde se nacházela bájná města Trója, Byzantion, Kaneš či Midasovo město. Nesmíme také zapomenout na zájezdy do Turecka za poznáním největšího tureckého města Istanbulu s jeho jedinečnými a unikátními památkami. Poznávací zájezdy do Turecka jsou pro vás připraveny.