Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Paguera

Nalezeno 7 výsledků

Paguera dovolená a zájezdy 2024

Paguera, účelně postavené středisko na jihovýchodním pobřeží Mallorky neustále láká množství turistů ze všech částí světa, ale i přesto si zachovává své kouzlo. Pobřeží je lemováno nádhernými písečnými plážemi s množstvím stinných palem, které jsou zárukou skvělé odpočinkové dovolené. Paguera je přímo stvořené pro rodinky s dětmi, hotelový komplex disponuje speciálními kluby pro děti různého věku a na své si přijdou také rodiče, pro které je připraveno hned několik barů a restaurací.

Dovolená v Pagueře

Neváhejte a vydejte se spolu s naší cestovní agenturou vstříc novému dobrodružství. Máme pro vás připravenou bohatou nabídku pobytových zájezdů na Mallorku, se kterými prožijete skvělou letní dovolenou v letovisku Paguera. Ubytování vám zajistí hned několik hotelů s širokou nabídkou hotelových služeb. Objednejte si letecký zájezd na Malorku s pobytem all inclusive pro vaši bezstarostnou dovolenou v Pagueře. Paguera, nádherný španělský záliv, patří mezi jedno z často vyhledávaných turistických letovisek Španělska. V zátoce vás čeká nádherná písečná pláž, teplé podnebí spolu s výborným turistickým zázemím a především široká nabídka vodních sportů a jiné zábavy. Paguera je ideálním místem pro vaši letní dovolenou. Užijete si v Pagueře plavání, potápění, fakultativní výlety po okolí, cyklistické výlety či návštěvy zdejších zajímavostí nebo mořského akvária.

Zájezdy do Paguery

Mallorca je stále oblíbenější turistickou destinací, ale i přesto si zachovala svou kouzelnou atmosféru, kterou dokresluje nádherná příroda. Připravili jsme pro vás letecké zájezdy na Malorku do Paguery, se kterými navštívíte spoustu zajímavých míst. Součástí zájezdů do Paguery je letecká přeprava, ubytování v hotelu nebo apartmánu a některé hotelové služby, například různé možnosti stravování. Zvolíte si, zda chcete zájezd do Paguery se stravou all inclusive, polopenzí, snídaněmi či pobyt bez stravy. Hotely se v Pagueře nachází v bezprostřední blízkosti pláže, což zajišťuje pohodlnou cestu na pláž a zpět. Levné zájezdy do Paguery najdete v sekci Last minute zájezdy na Mallorku.

Prázdninový ráj Paguera

Paguera, nádherné letovisko nacházející se na Mallorce, je kouzelným místem, jež je stále více vyhledáváno turisty z celého světa. Lákají je sem nejen nádherné široké písečné pláže a azurové moře, ale také velké množství sportovních aktivit, jako je golf, potápění či turistika, kterou si v Pagueře, díky krásné přírodě, opravdu užijete.