Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Can Pastilla dovolená a zájezdy 2021 / 2022

Dovolená Can Pastilla Mallorca. Can Pastilla, romantická zátoka na Mallorce, neustále láká množství turistů ze všech částí světa, ale i přesto si zachovává své kouzlo. Zátoka je lemována nádhernými písečnými plážemi s množstvím stinných palem, které jsou zárukou skvělé odpočinkové dovolené. Letovisko je přímo stvořené pro rodinky s dětmi, hotelové komplexy disponují speciálními kluby pro děti různého věku a na své si přijdou také rodiče, pro které je připraveno hned několik barů a restaurací.

Dovolená v Can Pastilla

Neváhejte a vydejte se spolu s naší cestovní agenturou vstříc novému dobrodružství! Máme pro vás připravenou bohatou nabídku pobytových zájezdů, se kterými prožijete skvělou letní dovolenou v letovisku Can Pastilla na Mallorce. Ubytování vám zajistí hned několik hotelů s širokou nabídkou hotelových služeb. Objednejte si zájezdy do Can Pastilla a využijte možnost all inclusive pro vaši bezstarostnou dovolenou na Can Pastilla. Can Pastilla, nádherný španělský záliv, patří mezi jedno z nejvyhledávanějších turistických letovisek Španělska. V zátoce vás čeká nádherná písečná pláž, teplé podnebí spolu s výborným turistickým zázemím a především široká nabídka vodních sportů a jiné zábavy. Can Pastilla je ideálním místem pro vaši letní dovolenou. Užijete si zde plavání, potápění, fakultativní výlety po okolí, cyklistické výlety či návštěvy zdejších zajímavostí.

Zájezdy do Can Pastilla

Mallorca je stále oblíbenější turistickou destinací, ale i přesto si zachovala svou kouzelnou atmosféru, kterou dokresluje nádherná příroda. Připravili jsme pro vás letecké zájezdy na Can Pastilla, se kterými navštívíte spoustu zajímavých míst. Součástí zájezdů je letecká přeprava, ubytování v hotelu nebo apartmánu a některé hotelové služby, například různé možnosti stravování. Zvolíte si, zda máte zájem o zájezdy do Can Pastilla se stravou all inclusive, polopenzí, snídaněmi či pobyt bez stravy. Hotely v Can Pastilla se nachází v bezprostřední blízkosti pláže, což zajišťuje pohodlnou cestu na pláž a zpět.

Prázdninový ráj v Can Pastilla

Can Pastilla, nádherné letovisko nacházející se ve Španělsku na ostrově Mallorka, je kouzelným místem, jež je stále více vyhledáváno turisty z celého světa. Lákají je sem nejen nádherné široké písečné pláže a azurové moře, ale také velké množství sportovních aktivit, jako je golf, potápění či turistika, kterou si zde, díky krásné přírodě, opravdu užijete. Zvláště, když vyberete zájezdy v Last minute Mallorca.