Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Slovinsko

Nalezeno 118 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 9 12 Další

Slovinsko dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Slovinsko all inclusive. Slovinsko, malebná alpská země, láká turisty svými nádhernými plážemi, horskými masivy, krasovými jeskyněmi i okouzlujícími městy. Užijete si na dovolené ve Slovinsku odpočinek na oblázkových i písečných plážích, vodní sporty nebo výlety za historickými nebo přírodními památkami Slovinska. Milovníci vysokohorské turistiky jistě ocení velké množství turistických stezek s kvalitním značením. Dovolená ve Slovinsku se vám jistě bude líbit.

Dovolená ve Slovinsku

Na našich stránkách jsou pro vás připraveny pobytové zájezdy v nejkrásnějších lokalitách Slovinska, jak v Alpách, tak u Jaderského moře, ale také poznávací zájezdy, se kterým navštívíte místa jako je Maribor, Bohinské jezero, Ljubljaň či Bled nebo lyžařské zájezdy v Alpách pro příznivce lyžování ve Slovinsku. Všude na dovolené ve Slovinsku najdete kvalitní hotely či jiná ubytovací zařízení s možností snídaní, polopenze i zájezdy se stravou all inclusive.

Zájezdy Slovinsko all inclusive. Slovinsko, krásná alpská země nacházející se na rozhraní střední a jihovýchodní Evropy, láká ročně turisty z celého světa krásou své přírody a horských masivů, nádhernými plážemi i řadou kulturních památek. Mezi nejoblíbenější letoviska Slovinska patří například Portorož, Izola, Kransjká Gora, Bohinské jezero či Ljublaň. Užijete si na zájezdech do Slovinska vodní sporty i odpočinek, ať už na pláži či na pobřeží krásných jezer. Milovníci turistiky si jistě přijdou na své, díky bohaté nabídce turistických stezek s výborným značením. Ať už jste příznivci lenošení na mořské pláži či aktivního stylu života, svou dovolenou ve Slovinsku si jistě užijete.

Zájezdy do Slovinska

Naše cestovní agentura má pro vás připravené pobytové zájezdy do nejoblíbenějších lokalit Slovinska. Můžete se vydat na místa jako je Kranjská Gora, Obala in Kras, Julische Alpen, Bohinjské jezro či Gozd Martuljeh. Ve všech těchto lokalitách budete obklopeni nádhernou slovinskou přírodou a můžete se vydat na prohlídku místních památek, historických měst, hradů, zámků, pevností, kterých je zde opravdu velké množství. Slovinsko má i kousek mořského pobřeží na Istrijském poloostrově. V pobřežním letovisku Portorož u Jaderského moře si užijete poklidnou dovolenou na oblázkových nebo písečných plážích nebo při provozování nejrůznějších vodních sportů. Můžete si objednat zájezdy do Slovinska, kde jsou na vaši návštěvu připraveny hotely, apartmány i ubytovny ve Slovinsku poskytují kvalitní nabídkou služeb včetně možnosti snídaní, polopenze i stravy all inclusive.

Turistika a lyžování ve Slovinsku

Pro milovníky cyklistiky jsme připravili do Slovinska poznávací zájezdy v Julských Alpách. Navštívíte místa jako je Maribor, nádherné Bohinské jezero, Stará Fužina, Ribčev Laz, Bled, Ljubljana a mnoho dalších. Výborně upravené cyklostezky a krásná příroda činí z tohoto zájezdu opravdu nezapomenutelný zážitek. Pro zimní sezónu máme připraveny do Slovinska lyžařské zájezdy do horských středisek slovinských Alp, která překvapí příznivce lyžování vysokou kvalitou sjezdovek.

Krásy slovinské přírody

Dominantou Slovinské republiky jsou bezesporu nádherné krasové jeskyně nacházející se v Slovinském krasu. Díky své jedinečnosti byly zařazeny na seznam světového kulturního dědictví UNESCO a ročně lákají tisíce turistů. Nejznámějšími jeskyněmi jsou Škocjanské jeskyně s podzemním kaňonem řeky Reka. Tento kaňon měří na délku 3,5 km a v nejvyšším bodě dosahuje hloubky 146 m. Chloubou těchto jeskyní je Martelova dvorana, která je jedním z nejrozsáhlejších krasových sálů světa. Dalšími jeskyněmi jsou například Postojenské jeskyně či Krásné jeskyně s bílými a červenými krápníky.