Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

El Arenal dovolená a zájezdy 2022 / 2023

Dovolená El Arenal Mallorka Španělsko. Sníte o poklidné dovolené strávené na nádherných písčitých plážích lemovaných palmami? Není nic jednoduššího než se s námi vydat na zájezd do letoviska El Arenal ležící na ostrově Mallorca ve Španělsku. Pokud se rozhodnete trávit svůj čas právě v tomto letovisku, čeká vás rozsáhlá síť kvalitních hotelů, apartmánů, restaurací i barů a také romantická atmosféra, kterou umocňují úzké a stinné uličky spolu se starými domy.

Dovolená v El Arenal

Malebné městečko El Arenal na ostrově Malorka je ideální volbou nejen pro mladé lidi, ale také rodiny s dětmi nebo seniory, naleznete zde bohatou nabídku vodních sportů, jiné zábavy a kulturní život. Z přístavu lze podniknout spoustu krásných výletů na lodi do okolí či jen poznávat městečko a milovníci zábavy mohou vyrazit do blízkého Aquaparku s vodními atrakcemi pro děti i dospělé. Prohlédněte si aktuální zájezdy do El Arenal a rezervujte si svou dovolenou s dostatečným předstihem. Již jste se rozhodli pro dovolenou strávenou v městečku El Arenal? Nemohli jste si vybrat lépe, jádro města bylo vyhlášeno Národní historickou památkou a z malého přístavu se stalo jedno z nejvýznamnějších turistických letovisek severovýchodního pobřeží. Trávit čas můžete na desetikilometrové písečné pláži s palmami, která vám nabídne širokou nabídku vodních sportů jako je windsurfing, plavba na člunu, plachetnici nebo paragliding. El Arenal je opravdu kouzelným místem, přímo stvořeným pro vaši letní dovolenou!

Zájezdy do El Arenal

Máte zájem poznat krásy městečka El Arenal, španělskou kulturu nebo tamní nádhernou přírodu? Není nic jednoduššího než vydat se s námi na zájezdy do El Arenal a užít si zde vodní radovánky na pobřeží, bohatý noční život a spoustu další zábavy. Ubytování zajišťují hotely a apartmány, které se nacházejí v bezprostřední blízkosti pláží, na nichž naleznete bohatou nabídku plážových služeb, barů i restaurací. Turisté jistě ocení vysoký komfort služeb, především nabídku zájezdů se stravou all inclusive, výlety do okolí městečka nebo nejrůznější vodní sporty a jinou zábavu. Příjenou zábavu s last minute zájezdy Mallorca.

Prázdninový ráj El Arenal

El Arenal, nádherné letovisko nacházející se ve Španělsku na ostrově Malorka, je kouzelným místem, jež je stále více vyhledáváno turisty z celého světa. Lákají je sem nejen nádherné široké písečné pláže a azurové moře, ale také velké množství sportovních aktivit, jako je golf, potápění či turistika, kterou si zde, díky krásné přírodě, opravdu užijete.