Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Palma Nova

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Palma Nova dovolená a zájezdy 2022 / 2023

Dovolená a zájezdy Palma Nova Mallorca. Palma Nova, malebné středisko na jihozápadním pobřeží ostrova Mallorca, stále láká spoustu turistů z různých koutů světa, proto by jste si rozhodně neměli nechat ujít její návštěvu. Ve středisku naleznete krásné pobřeží s písečnými plážemi, které navozují skvělou romantickou atmosféru. Jedině zde si užijete skvělou a ničím nerušenou letní dovolenou. Letovisko Palma Nova je skvělým místem pro klidný odpočinek, stejně jako pro výlety do metropole ostrova Malorka.

Dovolená v Palma Nova

Dovolená v Palma Nova je ideální způsob, jak si užít relaxování ve stínu slunečníku na bělostných jemných plážích a zároveň poznat novou zábavu, kulturu a ostrovní zvyky. V Palma Nova naleznete komplex několika hotelů a malebných obchodů, kde můžete trávit čas nakupováním. Rezervujte si své zájezdy do Palma Nova právě teď a poznejte kouzlo nevšední Mallorcy na vlastní oči. Palma Nova se řadí mezi jedna z nejoblíbenějších letovisek na jihozápadním pobřeží ostrova Mallorca, které láká turisty z různých koutů světa a okouzluje svými nádhernými plážemi, výhodnou polohou a příjemnou atmosférou. Dáváte-li přednost spíše klidnějším lokalitám, kde můžete naplno relaxovat, je pro vás zátoka Palma Nova přímo stvořená! Letovisko Palma Nova nabízí také výborné služby, moderní hotely a skvělé podmínky pro nejrůznější druhy vodních sportů jako je plachtění či potápění.

Zájezdy do Palma Nova

Plánujete dovolenou na Mallorce a stále přemýšlíte, které letovisko zvolit? Láká-li vás klid málo frekventovaných pláží či návštěva různých plážových barů nebo bohatý noční život? Pak se vydejte spolu s námi a vyberte si z naší nabídky zájezdů do Palma Nova na Malorku, kde na vás čeká léto plné nezapomenutelných zážitků, slunečného počasí a skvělé zábavy.

Prázdniny v Palma Nova

Palma Nova, nádherné letovisko nacházející se na ostrově Mallorka, je kouzelným místem, jež je stále více vyhledáváno turisty z celého světa. Do Plama Nova je lákají nejen nádherné široké písečné pláže a azurové moře, ale také velké množství sportovních aktivit, jako je golf, potápění či turistika, kterou si zde, díky krásné přírodě, opravdu užijete. Svou dovolenou v Palma Nova si užijete především s last minute zájezdy na Mallorku.