Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Itálie

Nalezeno 1915 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 49 97 144 192 Další

Itálie dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Itálie all inclusive

Nejlepší dovolená a zájezdy do Itálie all inclusive. Proč na dovolenou do Itálie? V létě dovolená v Itálii na pláži u Středozemního moře nebo vysokohorská turistika a horolezectví . V zimě dovolená v Itálii v Italských Alpách a zimní dovolená s lyžováním v Itálii na kvalitních sjezdovkách. Po celý rok poznávací zájezdy po Itálii, eurovíkendy nebo výlety za krásami historických a kulturních památek Itálie. Dovolená v Itálii jistě nadchne osamělé cestovatele i rodiny s dětmi. 

Dovolená v Itálii

Zájezdy do Itálie je tím pravým místem pro vaši skvělou dovolenou. Naše cestovní agentura pro vás připravila kvalitní zájezdy do vybraných lokalit v Itálii, kde na vás čekají luxusní hotely či apartmány, horské chaty nebo penziony u moře. Přijeďte i vy na zájezdy poznat nádherná místa Itálie, o kterých jste četli, objednejte si last minute zájezd a prožijte dovolenou v Itáli u moře nebo si užijte lyžování a turistiku v Alpách. Poznejte na dovolené v Itálii antické památky, architekturu, muzea a objednejte si eurovíkendy do Itálie, letecké zájezdy do Itálie nebo okružní výlety za poznáním italských měst. Čekají vás známá letoviska jako Bibione nebo Caorle, ale i známe ostrovy Sicílie nebo Sardínie.

Zájezdy Itálie all inclusive. Itálie patří mezi nejoblíbenější světové turistické destinace. Však taky dovolená v Itálii má co turistům nabídnout. Moře pro příznivce vodních sportů, Alpy pro turisty a lyžaře, nepřeberné množství kulturních a historických památek pro obdivovatele této nádherné země. Naše cestovní agentura pro všechny obdivovatele Itálie připravila pobytové zájezdy do Itálie pro letní i zimní dovolenou, dovolenou u moře, eurovíkendy, a poznávací zájezdy do Itálie, i lyžování na horách.

Zájezdy do Itálie

Proč na zájezdy do Itálie? Příznivci letní dovolené v Itálii ocení především odpočinek na písčitých plážích a zvolí pobytové zájezdy do Itálie na ostrovy Sicílie či Sardinie nebo hotely na pobřeží Itálie, například Kalábrie, Gargano nebo známé letovisko Rosolina Mare či Bibione. Ke svým zájezdům do Itálie si můžete objednat výlety po okolí nebo si zakoupit poznávací zájezdy po Itálii a poznat mnoho měst a památek Itálie. Procestovat Řím s antickými památkami, projet na gondole kanály v Benátkách, obdivovat umění ve Florencii, šikmou věž v Pise nebo navštívit Neapol a Pompeje pod Vesuvem. Všechna tato italská města můžete také poznat formou eurovíkendů či leteckých výletů. Vybírejte z široké nabídky Last minute zájezdů do Itálie.

Lyžování a turistika v Alpách

Itálie má zájezdy i pro milovníky alpského lyžování. Na severu Itálie se zvedají Alpy, které především v zimě lákají lyžaře z celého světa. Itálie je země nádherných sjezdovek a každý příznivce lyžování si rád dopřeje zimní dovolenou v Itálii ve známých horských střediscích jako je Val di Fiemme nebo Sestriere s prvotřídními horskými hotely a apartmány. I v létě jsou Alpy nádherným místem pro vaše zájezdy do Itálie, které ocení všichni vyznavači vysokohorské turistiky a horolezectví. Itálie je pro turisty země zaslíbená a zájezdy do Itálie si jistě najde každý.