Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Cala d´Or

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Cala d´Or dovolená a zájezdy 2021

Cala d´Or neboli Zlatá zátoka je rozlehlé přímořské letovisko, které je občas nazýváno Malá Ibiza, především díky architektuře obvyklé přímo na ostrově Ibiza. Cala d´Or každoročné láká turisty z celého světa svými nádhernými plážemi, bohatým nočním životem, nádhernou přírodou a především poklidnou atmosférou, která vás zcela okouzlí. Vyberte si pro svou dovolenou letecké pobytové zájezdy, jsou pro vás připraveny pobyty s ubytováním v hotelu nebo apartmánu, které poskytují kvalitní komfort služeb včetně možností různého druhu stravování.

Dovolená v Cala d´Or

Na dovolené v Cala d´Or ve Španělsku spatříte malebné zálivy s krásnými plážemi, skalnaté útesy i otevřené pláže, moře s ideálními podmínkami pro různé vodní sporty jako je surfing, vodní lyžování, windsurfing nebo potápění. Užijete si zde také turistiku a procházky malebným okolím i bohatý noční život. Tak neváhejte a objednejte si své zájezdy na Mallorcu právě teď. Letovisko Cala d´Or, někdy též zvané Malá Ibiza, se dnes představuje svými plochými sněhobílými prázdninovými domky, hotely a komplexy apartmánů umístěnými kolem sedmi zátok, které připomínají prsty, jimiž moře sahá na pevninu. Vlny jsou všude velmi mírné, a proto jsou tyto chráněné písečné pláže ideální pro rodiny s malými dětmi. Zájezdy do Cala d´Or jsou skvělou volbou pro milovníky slunce, vodních radovánek, turistiky nebo rušného nočního života. Na své si v Cala d´Or přijde opravdu každý

Zájezdy do Cala d´Or

Nekonečné písečné pláže, azurově modré moře a nepřeberné množství možností využití volného času, to je Cala d´Or. Využijte naší nabídky a vyberte si letecké pobytové zájezdy do Cala d´Or, kde prožijete opravdu jedinečnou dovolenou. Součástí zájezdu je letecká přeprava, ubytování v komfortním hotelu či apartmánu a možnost zajištění stravy. Při objednávce zájezdu si můžete sami zvolit, zda máte zájem o pobyt se snídaní, polopenzí, stravou all inclusive nebo dáváte přednost pobytu bez zajištění stravy. Levné zájezdy najdete mezi Last minute Mallorca.

Zábava v Cala d´Or

Letovisko Cala d´Or se dělí na několik menších částí, mezi které patří Cala Mitjana, Cala Llonga, Cala d'Or, Cala Gran, Cala Esmeralda, Cala Azul, Cala Ferrera a Cala Serena, nachází se zde tedy spousta míst, kde se můžete bavit! Kavárničky a malé restaurace kolem přístavu, poklidné nebo naopak rušné pláže s bohatou nabídkou vodních sportů a další, to vše je připraveno pro vás a vaši rodinu.