Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Dominikánská republika

Nalezeno 135 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 8 11 14 Další

Dominikánská republika dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy all inclusive Dominikánská republika

Dovolená Dominikánská republika all inclusive. Hledáte inspiraci pro vaši exotickou dovolenou? Dovolená v Dominikánské republice na ostrově Hispaniola je jistě ten správný tip. Co nejvíce láká turisty na dovolenou do Dominikánské republiky? Především krásné písečné pláže vybělené tropickým sluncem, vybízející k relaxaci, celoročně teplé moře přinášející osvěžení, korálový podmořský svět, který nadchne především příznivce potápění, historické památky připomínající španělskou koloniální vládu a klid, který zažijete pouze na dovolené v Dominkánské republice.

Karibská dovolená v Dominkánské republice

Zájezdy do Dominikánské republiky zaujímají nejvyšší příčky v hitparádě zájezdů do Karibiku. Dominikánská republika totiž poskytuje turistické služby na nejvyšší úrovni, přitom jsou zájezdy sem levnější než do jiných karibských destinací. Sami se přesvědčte o kvalitních hotelových službách na dovolené v Dominikánské republice ve známých letoviscích, například Bayahibe nebo La Romana a objednejte si pobytový zájezd do vybraných hotelů na pobřeží Karibského moře.

Dominikánská republika je turistický ráj nacházející se na ostrově Hispaniola v Karibském moři. Přírodní scenérie ostrova uchvátily například Kryštofa Kolumba natolik, že si do svého deníku po přistání poznamenal: Je to nejkrásnější země, jakou lidské oko kdy spatřilo. Opravdu, i dnes je příroda Dominikánské republiky jedinečná! Písečné pláže s bílým karibským pískem, průzračné moře a tropická příroda chráněna národními parky jsou jen zlomkem přírodních krás této země.

Ubytování v Dominikánské republice

Pokud se chcete vydat na zájezdy do Dominikánské republiky, můžete si vybrat z různých typů ubytování a lokalit, ale vždy u nás najdete prověřené luxusní hotely a apartmány na pobřeží s prvotřídními službami. Většina zájezdů do Dominkánské republiky je v režimu all inclusive, kdy je v ceně pobytu zahrnuta celodenní strava, občerstvení a doprovodný program organizovaný hotelem. Pro podnikavější turisty, kteří chtějí poznat Dominikánskou republiku na vlastní pěst, je lépe si zvolit pobyt bez stravy nebo jen se snídaní. Hotely i apartmány jsou v Dominikánské republice standartně vybaveny hotelovými bazény, tenisovými kurty a kvalitními restauracemi.

Zájezdy do Dominikánské republiky

Letecké zájezdy do Dominikánské republiky patří k těm nejoblíbenějším do Karibiku. Na výběr máte zájezdy do Dominkánské republiky do oblasti Bayahibe nedaleko ostrova Saona, půvabné letovisko Boca Chica nacházející se na předměstí metropole Santo Domingo, středisko vhodné k potápění v blízkosti přírodní rezervace Haitises Juan Dolio, pobřežní letovisko u města La Romana, turistické srdce Dominikánské republiky se světoznámou pláží Bávaro město Punta Cana, oblast poloostrova Samana v severní části Dominikánské republiky, oblíbené přístavní město Puerto Plata nebo turistické a sportovní středisko se známým golfovým hřištěm Playa Dorada, kde se dá prožít opravdu aktivní dovolená. Vybírejte z široké nabídky Last minute zájezdů do Dominikánské republiky.

Národní parky Dominikánské republiky

Dominikánská republika chrání přírodu sedmnácti národními parky a rezervacemi, které při svém pobytu můžete navštívit. Nejnavštěvovanější je del Este na jihovýchodě ostrova nebo Par Armando Bermúdez a José del Carmen Ramirez sousedící v pohoří Cordillera Centra. Parky Bauco de la Piata a La Paleta jsou mořské parky. V zimě sem připlouvají pářící se velryby ze severního Atlantiku, které můžete na dovolené v Dominkánské republice pozorovat na oblíbených výletech lodí. Při potápění zde spatříte nádherné korálové scenérie plné vzácných korálových ryb a chobotnic.