Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Cala Mandia

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Cala Mandia dovolená a zájezdy 2021

Cala Mandia, romantická zátoka na Mallorce, neustále láká množství turistů ze všech částí světa, ale i přesto si zachovává své kouzlo. Zátoka je lemována nádhernými písečnými plážemi s množstvím stinných palem, které jsou zárukou skvělé odpočinkové dovolené. Letovisko je přímo stvořené pro rodinky s dětmi, hotelový komplex Insotel Club Cala Mandía disponuje speciálními kluby pro děti různého věku a na své si přijdou také rodiče, pro které je připraveno hned několik barů a restaurací.

Dovolená v Cala Mandia

Neváhejte a vydejte se spolu s námi vstříc novému dobrodružství! Máme pro vás připravenou bohatou nabídku pobytových zájezdů na Mallorku, se kterými prožijete skvělou letní dovolenou v letovisku Cala Mandia. Ubytování vám zajistí hotel Insotel Club Cala Mandía s širokou nabídkou hotelových služeb. Objednejte si letecký zájezd s pobytem all inclusive pro vaši bezstarostnou dovolenou v Cala Mandia.

Cala Mandia, nádherný španělský záliv, patří mezi jedno z nejvyhledávanějších turistických letovisek Španělska. V zátoce vás čeká nádherná písečná pláž, teplé podnebí spolu s výborným turistickým zázemím a především široká nabídka vodních sportů a jiné zábavy. Cala Mandia je ideálním místem pro vaši letní dovolenou! Užijete si zde plavání, potápění, fakultativní výlety po okolí, cyklistické výlety či návštěvy zdejších zajímavostí jako je jeskyně Cuevas de Drach nebo mořské akvárium.

Zájezdy do Cala Mandia

Mallorca je stále oblíbenější turistickou destinací, ale i přesto si zachovala svou kouzelnou atmosféru, kterou dokresluje nádherná příroda. Připravili jsme pro vás letecké zájezdy do Caly Mandiy, se kterými navštívíte spoustu zajímavých míst. Součástí zájezdů je letecká přeprava, ubytování v hotelu nebo apartmánu a některé hotelové služby, například různé možnosti stravování. Zvolíte si, zda máte zájem o pobyt se stravou all inclusive, polopenzí, snídaněmi či pobyt bez stravy. Hotely v Cala Mandii se nachází v bezprostřední blízkosti pláže, což zajišťuje pohodlnou cestu na pláž a zpět. Jistě vás potěší, když ušetříte s levnými Last minute zájezdy na Mallorku.

Prázdninový ráj Cala Mandia

Cala Mandia, nádherné letovisko nacházející se ve Španělsku, je kouzelným místem, jež je stále více vyhledáváno turisty z celého světa. Lákají je sem nejen nádherné široké písečné pláže a azurové moře, ale také velké množství sportovních aktivit, jako je golf, potápění či turistika, kterou si zde, díky krásné přírodě, opravdu užijete.