Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Alcudia

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Alcudia dovolená a zájezdy 2021

Dovolená Alcudia Španělsko. Sníte o poklidné dovolené strávené na nádherných písčitých plážích lemovaných palmami? Není nic jednoduššího než se s námi vydat na zájezdy do letoviska Alcudia ležící na poloostrově Cap de Pinar na Mallorce ve Španělsku, který odděluje dva půvabné zálivy. Pokud se rozhodnete trávit svůj čas právě v tomto letovisku, čeká vás rozsáhlá síť kvalitních hotelů, apartmánů, restaurací i barů a také romantická atmosféra, kterou umocňují úzké a stinné uličky spolu se starými domy. Proto patří dovolená v Alcudii mezi nejoblíbenější zájezdy na Mallorku.

Dovolená v Alcudii

Malebné městečko Alcudia je ideální volbou nejen pro mladé lidi, ale také rodiny s dětmi nebo seniory, naleznete zde bohatou nabídku vodních sportů, jiné zábavy a kulturní život. Z přístavu lze podniknout spoustu krásných výletů na lodi do okolí či jen poznávat městečko a milovníci zábavy mohou vyrazit do blízkého Aquaparku s vodními atrakcemi pro děti i dospělé. Již jste se rozhodli pro dovolenou strávenou v městečku Alcudia? Nemohli jste si vybrat lépe, jádro města bylo vyhlášeno Národní historickou památkou a z malého přístavu se stalo jedno z nejvýznamnějších turistických letovisek severovýchodního pobřeží. Trávit čas můžete na desetikilometrové písečné pláži s palmami, která vám nabídne širokou nabídku vodních sportů jako je windsurfing, plavba na člunu, plachetnici nebo paragliding. Alcudia je opravdu kouzelným místem, přímo stvořeným pro vaši letní dovolenou!

Zájezdy do Alcudie

Máte zájem poznat krásy městečka Alcudia, španělskou kulturu nebo tamní nádhernou přírodu? Není nic jednoduššího než vydat se s námi na zájezd do Alcudiy a užít si zde vodní radovánky na pobřeží, bohatý noční život a spoustu další zábavy. Ubytování zajišťují hotely a apartmány, které se nacházejí v bezprostřední blízkosti pláží, na nichž naleznete bohatou nabídku plážových služeb, barů i restaurací. Turisté jistě ocení vysoký komfort služeb, především nabídku zájezdů se stravou all inclusive, výlety do okolí městečka nebo nejrůznější vodní sporty a jinou zábavu. Ušetřete s last minute Mallorca.

Historie Alcudie

V minulosti se stala Alcudia místem, ze kterého se Římané chystali zaútočit na mallorské piráty, později však na ostrově zůstali a založili u přístavu hlavní město Pollentia. Za jejich vlády dosáhlo město největšího rozkvětu, v 5. století však bylo zničeno Vandaly. Z trosek jej vzkřísili Maurové, kteří založili na pahorku městečko Al- Kudia. Alcudia byla krátce hlavním městem, za nadvlády Maurů však tato pocta byla udělena městu Palma de Mallorca. Později se místo stalo významným přístavem a terčem nájezdů pirátů, kteří odváželi zajatce do Severní Afriky.