Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Kypr

Nalezeno 73 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 8 Další

Kypr dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Kypr all inclusive. Středomořský Kypr, ostrov bohyně Afrodity, nabízí nádherné pláže, teplé moře, slunečné počasí, bohatou historii a historické památky. Plánujete dovolenou na Kypru nebo hledáte vhodný zájezd na Kypr? Zde máte na výběr z bohaté nabídky hotelů a apartmánů v oblíbených letoviscích Kypru, Ayia Napa, Larnaka, Limassol, Paphos nebo Protaras. Letecké zájezdy na Kypr si můžete vybrat s polopenzí, se snídani nebo se stravou all inclusive.

Dovolená na Kypru

Dovolená na Kypru je ceněná zvláště milovníky pláží a vodních sportů, ale i pro milovníky historie a přírody poskytuje Kypr mnoho námětů na výlety. Podívejte se na dovolené na Kypru na křižácké hrady Kolossi a Saint Hilarion, kláštery Kykkos, Trooditissa, archeologická naleziště ve městech Ktima nebo Kourion, hlavní město Kypru Nikósie nebo vysokohorskou turistiku v pohoří Troodos. Labužníky na dovolené na Kypru jistě potěší pokrmy tradiční místní kuchyně. Dovolená na Kypru se zájezdy all inclusive za super ceny. Kypr, ostrov bohyně lásky Afrodity, nádherných dlouhých pláží, teplého Středozemní moře, slunečného počasí, bohaté historie a nepřeberné množství historických památek. Zájezdy na Kypr patří mezi velice oblíbené, neboť dovolenou na Kypru můžete trávit po celý rok.

Zájezdy na Kypr

Zájezdy na Kypr jsou nejoblíbenější v hlavní turistické sezóně od května do září, kdy průměrné denní teploty dosahují 32°C a je zde stálé slunečné počasí. Toto období je nejvhodnější pro provozování pravých letních aktivit. Odpočinek na pláži, koupání, potápění nebo výlety na lodích. Pokud chcete dovolenou na Kypru spojit se sportovními aktivitami, je lépe zvolit pro zájezdy na Kypr období duben, květen nebo září, říjen, kdy jsou teploty mírnější. V tomto období můžete na zájezdech na Kypru navštívit archeologická naleziště, historické památky, vydat do hor se na pěší či cyklistickou túru nebo v zimních měsících lyžovat na svazích pohoří Troodos. Last minute zájezdy na Kypr vás přesvědčí, že se dá za dovolenou na Kypru ušetřit.

Hotely a letoviska Kypru

Na zájezdě na Kypr vás čekají hotely a hotelové služby, které jsou na Kypru na vysoké úrovni. Luxusní hotely jsou vybaveny krytými i venkovními bazény, tenisovými kurty a kvalitními restauracemi, kde můžete ochutnat speciality kyperské kuchyně. Oblíbené hotely na Kypru najdete ve známých letoviscích, kam míří většina zájezdů. Patří mezi ně Ayia Napa s nejkrásnější pláží Nissy Beach, nedaleko se nacházející Protaras, na jižním pobřeží ležící Larnaka s letištěm, největší přístav Kypru Limassol nebo město Paphos zapsané na seznamu památek UNESCO. Ostrov Kypr je třetím největším ostrovem Středozemního moře a dělí se na dvě části, severní Tureckou republiku severní Kypr a na jižní Kyperskou republiku. Turisticky snadno přístupná Kyperská republika je připojena k Evropské unii a dovolená na Kypru se dá strávit s platným občanským průkazem.