Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Font de Sa Cala

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Font de Sa Cala dovolená a zájezdy 2021

Dovolená a zájezdy Font de Sa Cala Mallorca. Stále jste nerozhodli, kde strávit svou letní dovolenou a hledáte nová neobvyklá místa? V tom případě se s námi vydejte na dovolenou do letoviska Font de Sa Cala na ostrov Mallorca ve Španělsku a užijte si veškerý komfort toho špičkového střediska s množstvím opravdu kvalitních služeb. Letovisko se řadí spíše ke klidnějším resortům pro letní dovolené, proto zde není příliš zastoupen noční život, avšak i přesto zde naleznete několik malebných restaurací s příjemnou atmosférou a pár útulných barů.

Dovolená ve Font de Sa Cala

Letovisko Font de Sa Cala je pověstné svými nádhernými plážemi s bělostným pískem a příjemně teplým mořem, které přímo vybízí k nerušenému odpočinku a celodennímu slunění. Font de Sa Cala vás také zajisté překvapí svou nádhernou přírodu, která společně s plážemi a mořem vytváří malebné scenérie, které jsou zárukou nezapomenutelných zážitků a skvělých vzpomínek. Pokud se rozhodnete strávit svou letní dovolenou právě v letovisku Font de Sa Cala na ostrově Mallorca ve Španělsku, připravte se na nepřeberné množství nezapomenutelných zážitků a skvělých vzpomínek. Rekreační středisko Font de Sa Cala můžeme zařadit spíše k letoviskům s klidnější domácí atmosférou, kterou ocení zejména postarší turisté, avšak nudit se zde nebudou ani milovníci nočního života, kteří zde naleznou hned několik malebných restaurací s příjemnou atmosférou a pár útulných barů.

Zájezdy do Font de Sa Cala

Toužíte strávit svou letní dovolenou na Malorce s opravdu kvalitními službami? Zájezdy do Font de Sa Cala na Malorku zajisté předčí veškerá vaše očekávání, ať už se týkají odpočinku na pláži či sportovních aktivit. Součástí zájezdu do Font de Sa Cala je také možnost volby stravování, nejčastěji to pak bývá pobyt all inclusive, který vám zajistí poklidnou a bezstarostnou dovolenou, na výběr však máte i polopenzi či zájezdy pouze se snídaní. Na výběr máte také Last minute Mallorca.

Zajímavá místa Font de Sa Cala

Už vás nudí polehávání na pláži a chcete vyzkoušet něco nového? Vydejte se na výlet do okolí Font de Sa Cala. V tom případě si rozhodně nesmíte nechat ujít návštěvu Canyamel golf clubu, kde si můžete tento sport vyzkoušet na profesionální úrovni a naučit se novým věcem, dále zátoku d'Arta, kde naleznete nádherné podmořské jeskyně.