Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Port d´Alcudia

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Port d´Alcudia dovolená a zájezdy 2021

Dovolená Port d´Alcudia Španělsko. Letovisko Port d´Alcudia můžeme bez nejmenších pochybností zařadit mezi střediska s největším rozvojem cestovního ruchu podél Východního pobřeží, které je spojeno společně s letoviskem Cala Bona na Malorce. Není nic jednoduššího než vydat se s námi na zájezdy do Port d´Alcudia a užít siperfektní letní dovolenou! Pokud se rozhodnete trávit svůj čas právě v tomto letovisku, čeká vás rozsáhlá síť kvalitních hotelů, apartmánů, restaurací i barů a také romantická atmosféra, kterou umocňují nádherné písečné pláže.

Dovolená v Port d´Alcudia

Malebné letovisko Port d´Alcudia má také bohatý noční život, tedy velkou nabídku diskoték, karaoke barů a nočních klubů. Mimo jiné zde naleznete bohatou nabídku vodních sportů, jiné zábavy a kulturní život. Z letoviska lze podniknout spoustu krásných výletů na lodi do okolí a milovníci zábavy mohou vyrazit do blízkého Aquaparku s vodními atrakcemi pro děti i dospělé. Neváhejte a vyberte si svůj zájezd na Malorku právě teď. Již jste se rozhodli pro dovolenou strávenou v letovisku Port d´Alcudia? Nemohli jste si vybrat lépe, středisko Port d´Alcudia je zařazeno mezi letoviska s největším rozvojem cestovního ruchu podél Východního pobřeží, které je spojeno společně s letoviskem Cala Bona. Trávit čas můžete na desetikilometrové písečné pláži s palmami, která vám nabídne širokou nabídku vodních sportů jako je windsurfing, plavba na člunu, plachetnici nebo paragliding. Port d´Alcudia je opravdu kouzelným místem, přímo stvořeným pro vaši letní dovolenou.

Zájezdy do Port d´Alcudia

Máte zájem poznat krásy letoviska Port d´Alcudia, španělskou kulturu nebo tamní nádhernou přírodu? Není nic jednoduššího než vydat se s námi na zájezd do Port d´Alcudia na Malorku a užít si zde vodní radovánky na pobřeží, bohatý noční život a spoustu další zábavy. Ubytování zajišťují hotely a apartmány, které se nacházejí v bezprostřední blízkosti pláží, na nichž naleznete bohatou nabídku plážových služeb, barů i restaurací. Turisté jistě ocení vysoký komfort služeb, především nabídku zájezdů do Port d´Alcudia se stravou all inclusive, výlety do okolí městečka nebo nejrůznější vodní sporty a jinou zábavu.Vy jistě oceníte i last minute zájezdy na Mallorku.

Prázdninový jako v ráji v Port d´Alcudia

Port d´Alcudia, nádherné letovisko nacházející se ve Španělsku na ostrově Mallorca, je kouzelným místem, jež je stále více vyhledáváno turisty z celého světa. Lákají je sem nejen nádherné široké písečné pláže a azurové moře, ale také velké množství sportovních aktivit, jako je golf, potápění či turistika, kterou si zde, díky krásné přírodě, opravdu užijete.