Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář


Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Maroko

Nalezeno 143 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 8 12 15 Další

Maroko dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Maroko all inclusive. Maroko je okouzlující exotická země rozkládající se v nejzápadnějším cípu arabského světa. Díky své poloze zde nalezneme směsici různých kultur, v níž se mísí arabské, evropské i africké prvky. Maroko láká na dovolenou stále více turistů svou kouzelnou atmosférou, pouštními oázami, historickými městy a nádhernými přímořskými letovisky s nekonečnými plážemi. Nejoblíbenějším letoviskem Maroka je Agadir, který svým návštěvníkům skýtá výborné podmínky pro potápění, surfing a mnoho dalších vodních sportů. Mezi další krásné letoviska Maroka patří Saidia, Essaouira, Qualidia či Plage Blanche.

Dovolená v Maroku

Vydejte se na zájezdy do Maroka a užijte si krásnou dovolenou! Máme pro vás připraveny pobytové zájezdy na nejkrásnější místa Maroka, kterými jsou například Marrakesh či Agadir. Vydat se můžete také na poznávací zájezd se zkušenými průvodci, kteří vás provedou nejkrásnějšími městy a oázami Maroka. Dovolená Maroko na zájezdech all inclusive, oblíbená dovolená na severu Afriky. Zájezdy Maroko all inclusive. Maroko neboli Marocké království, je okouzlující zemí, která se rozkládá na nejzápadnějším konci arabského světa. Samotný název Maroko pochází z arabského výrazu al-Mahrib al-Aksa, což v překladu znamená Nejzazší západ. Maroko láká turisty nádhernými letovisky, historickými městy a jedinečnou kulturou, ve které se mísí evropské, africké i arabské vlivy. Na zájezdech se přesvědčíte, že Maroko je zemí kontrastů. Vyprahlá poušť Sahara se zde snoubí s exotikou a vodními radovánkami v pobřežních letoviscích. Dovolená v Maroku je jistě skvělou volbou, pokud chcete poznat novou kulturu a užít si odpočinek na nádherných plážích s azurově modrým mořem.

Zájezdy do Maroka

Připravili jsme pro vás pobytové zájezdy do Maroka, ale i poznávací zájezdy, na kterých poznáte jedinečnou krásu této země opravdu z blízka. S našimi poznávacími zájezdy do Maroka navštívíte jedinečná města, jako je Casablanca, Marrakech, Agadir či Ouarzazate, které je nazývané Bránou pouště. Vydejte se v doprovodu zkušených průvodců na Velký okruh Marokem a prožijte nezapomenutelnou dovolenou. Pokud toužíte spíše po dovolené v některém z marockých letovišť, jsou pro vás připraveny četné pobytové zájezdy, ze kterých si jistě vyberete ten váš.

Oblíbená letoviska Maroka

Nejoblíbenějším letoviskem Maroka je Agadir, který skýtá svým návštěvníkům ideální podmínky pro potápění, surfing i windsurfing. Můžete zde vyzkoušet také vodní lyžování a řadu dalších vodních sportů nebo jen odpočívat pod slunečníkem na nádherné pláži. Dalšími oblíbenými plážemi Maroka jsou kromě Agadiru také Essaouira, Qualidia s nádhernými útesy, Plage Blanche a pláže v okolí Kenitry. Nejnovějším letoviskem, které můžete s našimi zájezdy do Maroka navštívit je Saidia. Saidia je díky své poloze při pobřeží Středozemního moře ideálním místem pro dovolenou téměř po celý rok a nabízí skvělé zázemí i pro rodinnou rekreaci. Ubytování zajišťují hotely a apartmány s kvalitní nabídkou služeb včetně možnosti snídaní, polopenze i stravy all inclusive.

Kam na výlet v Maroku?

Při návštěvě Maroka jistě stojí za návštěvu jeho hlavní město Rabat zbudované již ve 12. století. Uvidíte zde pozůstatky Velké mešity, Hasanovu vež či Andaluskou zahradu s nádhernými kavárnami. Dalším krásným městem Maroka je Cassablanca s okouzlujícím historickým centrem. Dominantou tohoto města je mešita Hassana II., která tvoří komplex místností až pro 105 tisíc věřících. V současnosti se v jejích prostorách nachází také Národní muzeum a tradiční muslimské lázně. K dalším historickým městům patří Fés a Tanger. Navštívit můžete také okouzlující pouštní oázy, či některou ze zoo.