Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat
1 2 3 4 5 6 Další

Švýcarsko dovolená a zájezdy 2024

Dovolená ve Švýcarsku

Švýcarsko, krásná alpská země, skýtající okouzlující přírodu, kulturní památky i nádherné metropole, láká ročně turisty z celého světa. Dovolená ve Švýcarsku je skvělým zážitkem v každou roční dobu. V zimních měsících se alpská střediska promění v ráj lyžařů a snowbordistů, pro něž jsou připraveny kilometry výborně upravených sjezdovek i komfortní ubytování, s nímž je lyžování ve Švýcarsku ideální i pro nejnáročnější klienty. Během letní sezóny přijíždějí do Švýcarska spíše milovníci turistiky, horolezectví a kulturních památek.

Oblíbené letoviska Švýcarska

Máme pro vás připraveny pobytové zájezdy do Švýcarska i poznávací zájezdy, se kterým navštívíte metropole této země Bern a ochutnáte místní speciality, eurovíkend do Basileje, Ženevy a Zurichu a samozřejmě také lyžařské zájezdy do Švýcarských Alp, Čtyř údolí a mnoha dalších lyžařských lokalit. Ubytování zajišťují apartmány a hotely s možností snídaní, polopenze i stravy all inclusive. Švýcarsko je malebná vysokohorská země, lákající turisty krásnými horami a štíty Alp, nedotčenou přírodou, okouzlujícími městy a řadou kulturních památek. Dovolená ve Švýcarsku je vhodná pro turisty všeho druhu. Můžete si užít lyžování na alpských svazích, odpočinek u Ženevského či Luganského jezera, vysokohorskou turistiku i prohlídku švýcarských měst.

Zájezdy do Švýcarska

Máme pro vás připraveny oblíbené pobytové zájezdy do Švýcarska, které vám umožní na výletech poznat krásy této alpské země. Můžete navštívit Švýcarské Alpy, Ženevské a Luganské jezero, Täsch, Graubünden a mnoho dalších švýcarských lokalit. Ubytování zajišťují apartmány a hotely s kvalitní nabídkou služeb včetně možnosti snídaní, polopenze a stravy all inclusive. Pokud toužíte poznat krásy Švýcarska podrobněji, vydejte se na poznávací zájezd za gastronomickými zážitky. Navštívíte nejkrásnější města a městečka Švýcarska, ochutnáte místní speciality a užijete si dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků. Využít můžete také nabídky eurovíkendů v Basileji, Zurichu a Ženevě.

Lyžování ve Švýcarsku

Pro zimní sezónu jsme připravili pro milovníky kvalitního lyžování ve Švýcarsku řadu lyžařských zájezdů do horských středisek, jako jsou Čtyři údolí, Davos - Klosters, Arosa, Zermatt, Wallis a mnoho dalších. Všechna střediska nabízejí kilometry skvěle upravených sjezdovek pro lyžaře i snowboardisty, trasy pro běžkaře a komfortní ubytování s možností snídaní, polopenze i stravy all inclusive.

Kam na výlet ve Švýcarsku?

Milovníci turistiky se mohou vydat prozkoumat krásy místních skalních masivů a horských jezer, kterých je v zemi 1500. Švýcarsko má také řadu kulturních památek, které jsou na seznamu UNESCO. Patří mezi ně Staré město v Bernu, klášterní areál St. Gallen, Aletšský ledovec, Monte San Giorgio a několik dalších. Navštivte tyto jedinečné památky a užijte si skvělou dovolenou v okouzlujícím prostředí Švýcarska. Nejlépe Švýcarsko poznáte s poznávacími zájezdy do Švýcarska.