Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Calas de Mallorca

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Calas de Mallorca dovolená a zájezdy 2021

Calas de Mallorca, účelně postavené středisko na jihovýchodním pobřeží Mallorky neustále láká množství turistů ze všech částí světa, ale i přesto si zachovává své kouzlo. Pobřeží je lemováno nádhernými písečnými plážemi s množstvím stinných palem, které jsou zárukou skvělé odpočinkové dovolené. Letovisko je přímo stvořené pro rodinky s dětmi, hotelový komplex disponuje speciálními kluby pro děti různého věku a na své si přijdou také rodiče, pro které je připraveno hned několik barů a restaurací.

Dovolená v Calas de Mallorca

Neváhejte a vydejte se spolu s naší cestovní agenturou vstříc novému dobrodružství! Máme pro vás připravenou bohatou nabídku pobytových zájezdů, se kterými prožijete skvělou letní dovolenou v Calas de Mallorca. Ubytování vám zajistí hned několik hotelů s širokou nabídkou hotelových služeb. Objednejte si letecký zájezd s pobytem all inclusive pro vaši bezstarostnou dovolenou na Calas de Mallorca. Calas de Mallorca, nádherný španělský záliv, patří mezi jedno z často vyhledávaných turistických letovisek Španělska. V zátoce vás čeká nádherná písečná pláž, teplé podnebí spolu s výborným turistickým zázemím a především široká nabídka vodních sportů a jiné zábavy. Calas de Mallorca je ideálním místem pro vaši letní dovolenou! Užijete si zde plavání, potápění, fakultativní výlety po okolí, cyklistické výlety či návštěvy zdejších zajímavostí nebo mořského akvária.

Zájezdy do Calas de Mallorca

Mallorca je stále oblíbenější turistickou destinací, ale i přesto si zachovala svou kouzelnou atmosféru, kterou dokresluje nádherná příroda. Připravili jsme pro vás letecké zájezdy do Calas de Mallorca, se kterými navštívíte spoustu zajímavých míst. Součástí zájezdů je letecká přeprava, ubytování v hotelu nebo apartmánu a některé hotelové služby, například různé možnosti stravování. Zvolíte si, zda máte zájem o zájezdy do Calas de Mallorca se stravou all inclusive, polopenzí, snídaněmi či pobyt bez stravy. Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti pláže, což zajišťuje pohodlnou cestu na pláž a zpět.

Prázdninový ráj Calas de Mallorca

Calas de Mallorca, nádherné letovisko nacházející se na Mallorce, je kouzelným místem, jež je stále více vyhledáváno turisty z celého světa. Lákají je sem nejen nádherné široké písečné pláže a azurové moře, ale také velké množství sportovních aktivit, jako je golf, potápění či turistika, kterou si zde, díky krásné přírodě, opravdu užijete. Vaši dovolenou jistě zpříjemní, když ušetříte s Last minute zájezdy na Mallorcu.