Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář


Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Seychely

Nalezeno 100 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 8 10 Další

Seychely dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Seychely all inclusive. Toužíte prožít letní dovolenou na místě, které připomíná ráj na zemi? Pak vydejte na okouzlující souostroví Seychely, které vás na první pohled uchvátí svou neskonalou krásou! Široké písečné pláže s palmami a tropickou vegetací se zde snoubí s jedinečnou kulturou a pohostinností místních obyvatel a také luxusním turistickým zázemím, které vám zajistí pohodlnou a ničím nerušenou dovolenou. Seychely jsou skvělým místem nejen pro milovníky potápění a vodních sportů, ale také pro všechny, kdo chtějí prožít opravdu nezapomenutelnou dovolenou plnou exotiky a skvělého odpočinku.

Dovolená na Seychelách

Naše cestovní agentura pro vás připravila bohatou nabídku leteckých zájezdů, s nimiž navštívíte letoviska Seychel, jako je Alphonse, Mahé, La Digue a další, v nichž si užijete plnými doušky jedinečnou atmosféru Seychel a poznáte zdejší kulturu. Dovolená Seychely se zájezdy all inclusive, to je luxus a exotika v Indickém oceánu.

Zájezdy Seychely all inclusive. Každý z nás už jistě někdy snil o krásném ostrově s bělostnými plážemi zalitými sluncem, azurovým mořem a panenskou přírodou, která hýří bujnou vegetací. Už se vidíte, jak zde trávíte svou letní dovolenou? Pak si vyberte z naší nabídky zájezdů na Seychely a váš sen se náhle stane okouzlující skutečností! Seychely jsou opravdovým rájem rozkládajícím se v Indickém oceánu nedaleko východního pobřeží Afriky a již odedávna lákají svou podmanivou krásou cestovatele ze všech koutů světa.

Zájezdy na Seychely

Proč jsou zájezdy na Seychely oblíbené? Toužíte-li na vlastní oči spatřit jedinečnou krásu těchto ostrovů, pak neváhejte a využijte naší nabídky leteckých zájezdů na Seychely právě teď! Zajistíme vám jak letenky na ostrovy, tak komfortní ubytování v krásných přímořských letoviscích a samozřejmě také služby, jako je zajištění stravy all inclusive. S našimi zájezdy na Seychely si užijete plnými doušky okouzlující krásu jednoho z nejkrásnějších míst naší planety a prožijete dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků. Čekají vás zde luxusní hotely a apartmány s nadstandardním vybavením a luxusními hotelovými službami. Ušetřete s Last minute zájezdy na Seychely.

Exotická letoviska a pláže Seychel

Seychely, rozkládající se na 115 ostrovech, jsou unikátním místem naší planety, které skýtá překrásnou přírodu s mnoha ohroženými živočišnými druhy, překrásným pobřežím s širokými písečnými plážemi a azurovým mořem s ideálními podmínkami pro potápění a šnorchlování. Moře v okolí Seychel je průzračně čisté a díky bohatému podmořskému životu, je potápění v těchto vodách jedinečným zážitkem!  Seychely skýtají také množství letovisek s kvalitním turistickým zázemím, které dodá vaší dovolené veškerý komfort. Můžete navštívit letoviska jako je Alphonse, Denis, La Digue, Mahé, Desroches a mnoho dalších, nebo se vydat na fakultativní výlety do hlavního města Victoria, kde si užijete bohatý kulturní život.