Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Maledivy

Nalezeno 146 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 8 12 15 Další

Maledivy dovolená a zájezdy 2024

Zájezdy a dovolená na Maledivách

Dovolená a zájezdy Maledivy all inclusive. Navštivte nádherný tropický ráj Maledivy u jižního pobřeží Asie. Maledivy vás přivítají krásou svých ostrovů, korálových útesů a prosluněných písečných pláží lemovaných kokosovými palmami. Vodní či plážové vily a bungalovy tvoří hotelové komplexy, jsou velmi dobře vybaveny a poskytují širokou škálu služeb. Samozřejmostí jsou zájezdy na Maledivy se stravou all inclusive, které zajistí vaši klidnou dovolenou.

Za exotikou na dovolenou na Maledivy

Dovolená na Maledivách? Vyberte si ji na našich stránkách! Klidnější atmosféru zajišťují především hotely nacházející se na menších ostrůvcích Malediv, kdežto bohatý noční život najdete na větších ostrovech, především na hlavním ostrově Male. Maledivy nabízejí také širokou paletu výletů a sportovních aktivit, například potápění, šnorchlování či výlety lodí s proskleným dnem. Zájezdy na Maledivy se pro vás jistě stanou nezapomenutelným zážitkem. Dovolená na Maledivy se zájezdy all inclusive - exotika a luxus. Ušetřete s našimi Last minute zájezdy na Maledivy.

Zájezdy Maledivy all inclusive. Maledivy, tropický ráj v jižní Asii, jsou souostrovím tvořeným devatenácti korálovými atoly. Každý z nich je tvořen řadou menších ostrůvků s korálovými útesy tvořícími prstenec a krásnou lagunou. V naší nabídce najdete pobytové zájezdy na Maledivy, které mají různé formy stravování, pobyty se snídani, s polopenzí nebo oblíbené pobyty se stravou all inclusive. Na zájezdech na Maledivy jsou pro turisty připraveny luxusní hotely, plážové a vodní vily či bungalovy, jejichž kvalita se liší podle polohy a ceny. Menší ostrůvky a korálové atoly, které mívají zpravidla pouze jeden hotel, poskytují svým návštěvníkům klid a odpočinek na nádherných písečných plážích. Naproti tomu větší ostrovy skýtají větší množství hotelů a bohatý noční život. Maledivy jsou skvělým místem pro vaši exotickou dovolenou, pokud ji chcete prožít v krásném prostředí prosluněných písečných pláží, modrého moře a okouzlující kultury.

Oblíbená letoviska Malediv

Hlavním městem tohoto souostroví Malediv je město Malé, které se nachází na stejnojmenném ostrově. Mezi nejhustěji osídlené ostrovy Malediv patří kromě ostrova Malé také Hithadhoo, Fuvammulah, Kulhudhuffushi a Thinadhoo. Všechny ostrovy se pyšní jedinečnou krásou svých korálových útesů a pláží s kokosovými palmami, jimž se nese vůně kvetoucích keřů. Mezi nejoblíbenější letoviska Malediv patří Atol Ari, Nort Male Atol, South Male Atol, Kaafu Atol, Nilandhe Atol a Lhaviyani.

Zájezdy na Maledivy

Proč na exotické zájezdy na Maledivy? Maledivy vám skýtají mnoho námětů na bohatý program, kterým můžete vyplnit váš zájezd. Malebné korálové útesy a bohatý podmořský život lákají ročně na zájezdy na Maledivy tisíce milovníků potápění. Samozřejmostí jsou zde také kurzy potápění pro začátečníky, které některé hotely nabízejí v rámci programu all inclusive. Vyzkoušet můžete také surfing, windsurfing a mnoho dalších vodních sportů. Je pro vás připravena také řada nejrůznějších výletů. Můžete se na zájezdech na Maledivy vydat na plavbu lodí s proskleným dnem, skrz které se dá pozorovat úchvatný podmořský svět nebo zavítat na některý z menších ostrůvků jako je například Virgin Island, kde jsou ideální podmínky pro šnorchlování.