Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Cala Mesquida

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Cala Mesquida dovolená a zájezdy 2021

Cala Mesquida, romantický záliv na severovýchodě ostrova Mallorca, stále láká spoustu turistů z různých koutů světa, proto by jste si rozhodně neměli nechat ujít její návštěvu. Záliv je obepínán krásným pobřežím s písečnými plážemi, které navozují skvělou romantickou atmosféru. Jedině zde si užijete skvělou a ničím nerušenou letní dovolenou. Letovisko Cala Mesquida je skvělým místem pro klidný odpočinek, stejně jako pro výlety do metropole ostrova Mallorca.

Dovolená v Cala Mesquida

Dovolená v Cala Mesquida je ideální způsob, jak si užít relaxování ve stínu slunečníku na bělostných jemných plážích a zároveň poznat novou zábavu, kulturu a ostrovní zvyky. V Cala Mesquida naleznete komplex několika hotelů a malebných obchodů, kde můžete trávit čas nakupováním. Rezervujte si své zájezdy do Cala Mesquida právě teď a poznejte kouzlo nevšední Mallorky na vlastní oči. Cala Mesquida se řadí mezi jedna z nejoblíbenějších letovisek na severovýchodě ostrova Mallorca, které láká turisty z různých koutů světa a okouzluje svými nádhernými plážemi, výhodnou polohou a příjemnou atmosférou. Dáváte-li přednost spíše klidnějším lokalitám, kde můžete naplno relaxovat, je pro vás zátoka Cala Mesquida přímo stvořená! Letovisko Cala Mesquida nabízí také výborné služby, moderní hotely a skvělé podmínky pro nejrůznější druhy vodních sportů jako je plachtění či potápění.

Zájezdy do Cala Mesquida

Plánujete dovolenou na Mallorce a stále přemýšlíte, které letovisko zvolit? Láká-li vás klid málo frekventovaných pláží či návštěva různých plážových barů nebo bohatý noční život? Pak se vydejte spolu s námi a vyberte si z naší nabídky zájezdů do Cala Mesquida, kde na vás čeká léto plné nezapomenutelných zážitků, slunečného počasí a skvělé zábavy. Pomůžeme vám ušetřit s last minute zájezdy Mallorca.

Prázdniny v Cala Mesquida

Cala Mesquida, nádherné letovisko nacházející se na Mallorce, je kouzelným místem, jež je stále více vyhledáváno turisty z celého světa. Lákají je sem nejen nádherné široké písečné pláže a azurové moře, ale také velké množství sportovních aktivit, jako je golf, potápění či turistika, kterou si zde, díky krásné přírodě, opravdu užijete.