Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Maďarsko

Nalezeno 352 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 10 19 27 36 Další

Maďarsko dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy v termálních lázních v Maďarsku

Dovolená a zájezdy Maďarsko all inclusive. Středoevropské Maďarsko je skvělým místem pro vaši dovolenou pokud ji toužíte prožít v kouzelné atmosféře jezera Balaton, nádherné přírodě, vyhlášených maďarských lázní, historických památek či ruchu hlavního města Budapešť. Maďarské lázně s termálními prameny poskytují svým návštěvníkům širokou škálu léčebných procedur a opravdu výbornou relaxaci. V turistických střediscích u jezera Balaton, kde jsou výborné podmínky pro plavání a řadu vodních sportů.

Dovolená v Maďarsku u Balatonu

Máme pro vás připraveny pobytové i poznávací zájezdy do Maďarska, se kterými navštívíte nejkrásnější zákoutí Maďarska i s jeho jedinečnou atmosférou. Na výběr  pro dovolenou v Maďarsku máte hotely, penziony a apartmány s možností snídaní, polopenze i stravy all inclusive. Samozřejmostí je na dovolené v Maďarsku ochutnat pravou maďarskou kuchyni. Nebo si objednejte zájezdy k Balatonu nebo eurovíkendy do Budapešti a poznejte krásy hlavního města Maďarska. Dovolená Maďarsko se zájezdy all inclusive za jedinečné ceny. Zájezdy Maďarsko all inclusive lázně. Temperamentní Maďarsko je vyhledávaným cílem českých, ale také zahraničních turistů, které sem láká pobyt u jezera Balaton nazývaného také Maďarské moře, historická města a památky, maďarská jídla, dobré víno a především termální lázně. Maďarsko patří k zemím, kam můžete jet na dovolenou po celý rok.

Maďarské lázně

Maďarské lázně jsou ideální místem nejen pro lidi nemocné, vyhledávající léčebné procedury, ale i pro zdravé turisty, hledající odpočinek. Termální prameny v různých lázeňských městech mají různé léčebné účinky. Některé léčí nemoci pohybového ústrojí, poúrazových stavů, gynekologické problémy, nemoci trávicího systému, kožní nemoci či respirační nemoci. Maďarská lázeňská města jsou velmi dobře vybavena venkovními i krytými bazény, ke koloritu přispívají lázeňské promenády s restauracemi a kavárnami. Turistické služby na zájezdech do Maďarska zajišťují kvalitní hotely, penziony a apartmány s možností snídaní, polopenze i stravy all inclusive, kde si můžete objednat i léčebné procedury. Některé lázeňské domy disponují vlastními bazény s termální vodou. Mezi nejoblíbenější lázeňská města patří Budapešť, Sopron, Sárvár, Györ nebo Bükfürdö, ve kterých se dá strávit příjemná dovolená v Maďarsku.

Zájezdy do Maďarska

Na zájezdy do Maďarska se jezdí především do lázní. Pokud nechcete do lázní, ale hledáte v Maďarsku letní dovolenou u vody, můžete zvolit zájezdy do Maďarska do jednoho z letovisek u největšího maďarského jezera Balatonu. Převážná většina zájezdů do Maďarska míří na břeh jezera, kde najdete luxusní hotely a hotelové komplexy i penziony, písečné pláže, aqvaparky, cyklostezky, restaurace, zábavní podniky, diskotéky i lázeňské objekty poskytující léčebné procedury. Známá jsou především letoviska Siófok nebo Balatonfüred. Pokud vás pobyt u vody omrzí, můžete se vydat na výlety do okolních krásných měst, hradů a zámků. Pro poznání Maďarska využijte poznávací zájezdy do Maďarska, které vás přivedou jak do termálních lázní, tak k historickým památkám, nebo pro poznání krás Budapešti můžete využít eurovíkend, který obsahuje ubytování v hotelu, stravu a fakultativní výlety. Využijte naše výhodné last minute zázejdy do Maďarska. Hitem jsou především Last minute zájezdy do Maďarska.