Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Španělsko

Nalezeno 287 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 8 15 22 29 Další

Španělsko dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Španělsko all inclusive

Na dovolenou a zájezdy do Španělska jedině s all inclusive. Španělsko, země s dlouhou a bohatou historií, historickými a kulturními památkami ve vnitrozemí i na pobřeží, divokými vnitrozemskými horami, krásnou přírodou, dlouhými plážemi a teplým mořem. Na dovolené ve Španělsku najdete na pobřeží klidné zátoky mezi skalisky a útesy, i krásné písčité pláže. To jsou přednosti, které předurčují Španělsko jako výborný cíl pro vaši letní dovolenou, kterou můžete strávit koupáním, potápěním, vodními sporty či výlety za poznáním. Zde najdete jedinečné zájezdy do Španělska.

Dovolená ve Španělsku

Aby vaše dovolená ve Španělsku byla dle vašich představ, vyberte si na našich stránkách z bohaté nabídky pobytových zájezdů do Španělska all inclusive na nejkrásnější španělská letoviska nebo poznávacích zájezdů do Španělska a eurovíkendů do Španělska do zajímavých měst a míst Španělska. V nabídce zájezdů do Španělska naleznete kvalitní hotely i apartmány, penziony i bungalovy, různé formy stravování i způsobů dopravy. Samozřejmě, největší komfort služeb a klidnou dovolenou ve Španělsku vám přinesou letecké zájezdy s pobytem all inclusive. Tradiční dovolená Španělsko se zájezdy all inclusive za super ceny.

Zájezdy Španělsko all inclusive. Slunečné Španělsko, země, kde slunce nezapadá. Tak se nazývalo Španělsko v 16. století, kdy bylo se svými koloniemi největší evropskou velmocí. Ačkoli již o své kolonie dávno přišlo, je v současnosti Španělsko stále velmocí, ale turistickou. Díky své předlouhé historii je zemí s nepřeberným množstvím historických a kulturních památek, které zde po sobě zanechaly minulé civilizace a světové říše, a které do země přitahují miliony turistů z celého světa. Je to také země obklopená krásnými moři, dlouhými plážemi a ostrovy, vysokými horami s krásnou přírodou, které předurčují, aby se stalo cílem pro vaši dovolenou Španělsko.

Zájezdy do Španělska

Veliké oblibě se těší zájezdy do Španělska mezi českými turisty již od začátku devadesátých let, kdy mohli volně navštívit. V současné době je nabídka zájezdů do Španělska daleko širší. Můžete si objednat do Španělska pobytové zájezdy k moři nebo poznávací zájezdy do Španělska za historickými či přírodními krásami Španělska. Pro zájemce o poznání španělských měst jsou přichystány eurovíkendy do Madridu či Barcelony. K ubytování si můžete vybrat rozmanitá ubytovací zařízení, hotely, apartmány, penziony, bungalovy, i zájezdy do Španělska s různou formou stravování, se stravou, bez stravy nebo oblíbené pobyty se stravou all inclusive. Na zájezdech ve Španělsku navštívíte nejkrásnější místa země, města, hory, ale především rozmanité španělské pobřeží, dlouhé písčité pláže ve známých letoviscích vhodné pro rodinnou dovolenou i členité skalnaté útesy a malebné zátoky lákající jachtaře. S last minute zájezdy do Španělska za vaši dovolenou ušetříte.

Oblíbená letoviska Španělska

Nejznámější pláže španělského pobřeží se nacházejí kolem Středozemního moře v Katalánsku, Valencii, Andalusii a především na Mallorce, největším ostrově Baleár. Navštivte Čechy nejnavštěvovanější španělské pláže Katalánska Costa Brava a nádherné pláže Costa del Maresme lemující promenády, ve Valencii dlouhé a písčité pláže Costa del Azahar, nebo perlu Andalusie, Slunečné pobřeží Costa Del Sol. Navštivte s námi nejkrásnější španělská města plná historických památek, rušných tříd i tichých zákoutí. Zájezdy a eurovíkendy do Španělska do hlavního města Španělska Madridu, hlavního města Katalánska Barcelony, do baskického Bilbaa, hlavního města Andalusie Sevilly či do středomořské Valencie. Dovolenou ve Španělsku můžete strávit i na španělských ostrovech. V nabídce máme zájezdy do Španělska na Baleárské ostrovy Ibiza, Mallorca, Menorca a Formentera, nebo na nejznámější španělské souostroví Kanárské ostrovy.