Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Playa de Muro

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Playa de Muro dovolená a zájezdy 2021

Playa de Muro, romantický záliv na severovýchodě ostrova Mallorca, stále láká spoustu turistů z různých koutů světa, proto byste si rozhodně neměli nechat ujít její návštěvu. Záliv je obepínán krásným pobřežím s písečnými plážemi, které navozují skvělou romantickou atmosféru. Jedině zde si užijete skvělou a ničím nerušenou letní dovolenou na Mallorce. Letovisko Playa de Muro je skvělým místem pro klidný odpočinek, stejně jako pro výlety do metropole ostrova Malorka.

Dovolená v Playa de Muro

Dovolená v Playa de Muro je ideální způsob, jak si užít relaxování ve stínu slunečníku na bělostných jemných plážích a zároveň poznat novou zábavu, kulturu a ostrovní zvyky. Na dovolené v Playa de Muro naleznete komplex několika hotelů a malebných obchodů, kde můžete trávit čas nakupováním. Rezervujte si své zájezdy do Playa de Muro právě teď a poznejte kouzlo nevšední Malorky na vlastní oči. Playa de Muro se řadí mezi jedna z nejoblíbenějších letovisek na severovýchodě ostrova Mallorca, které láká turisty z různých koutů světa a okouzluje svými nádhernými plážemi, výhodnou polohou a příjemnou atmosférou. Dáváte-li přednost spíše klidnějším lokalitám, kde můžete naplno relaxovat, je pro vás zátoka Playa de Muro přímo stvořená. Letovisko Playa de Muro nabízí také výborné služby, moderní hotely a skvělé podmínky pro nejrůznější druhy vodních sportů jako je plachtění či potápění.

Zájezdy do Playa de Muro

Plánujete dovolenou na Mallorce a stále přemýšlíte, které letovisko zvolit? Láká-li vás klid málo frekventovaných pláží či návštěva různých plážových barů nebo bohatý noční život? Pak si yberte siz naší nabídky zájezdů do Playa de Muro, kde na vás čeká léto plné nezapomenutelných zážitků, slunečného počasí a skvělé zábavy. Pro levné zájezdy do Playa de Muro hledejte v sekci Last minute Mallorca.

Prázdniny v Playa de Muro

Playa de Muro, nádherné letovisko nacházející se na Mallorce, je kouzelným místem, jež je stále více vyhledáváno turisty z celého světa. Lákají je sem nejen nádherné široké písečné pláže a azurové moře, ale také velké množství sportovních aktivit, jako je golf, potápění či turistika, kterou si zde, díky krásné přírodě, opravdu užijete.