Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář


Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Kréta

Nalezeno 154 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 9 12 16 Další

Kréta dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Kréta Řecko all inclusive. Největší ostrov Řecka, Kréta, se rozkládá mezi Středozemním, Egejským a Libyjským mořem. Toto okouzlující místo láká ročně turisty z celého světa svými nádhernými písečnými plážemi, výbornými letovisky, malebnou přírodou a jedinečnou kulturou plnou historických památek. Vaše dovolená na Krétě vám ukáže monumentální chrámy i pevnosti, ale také malebné přímořské vesničky s milými obyvateli. Letoviska na pobřeží Kréty skýtají na dovolené ideální podmínky pro vodní sporty, jako je surfing, windsurfing, vodní lyžování nebo potápění, ale také odpočinek a bohatý noční život.

Dovolená na Krétě

Dovolená na Krétě je jistě skvělou volbou, pokud chcete prožít dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků. Naše cestovní agentura pro vás připravila pobytové zájezdy na nejkrásnější letoviska Kréty Hersonissos, Agia Marina, Bali, Malia, Paleochora, Stalos nebo města Chania, Rethymno či hlavní město Heraklion. Pro vaši dovolenou na Krétě jsou připraveny hotely, apartmány či penziony s možností snídaní, polopenze i zájezdy all inclusive. Neváhejte, vyberte si zájezdy na Krétu.

Pokud se rozhodnete vydat na svou dovolenou právě na Krétu, užijete si zde odpočinek i vodní radovánky na krásných plážích, turistiku v místních horách i jedinečné zážitky při prohlídce malebných měst.

Zájezdy na Krétu

Proč na zájezdy na Krétu? Pobytové zájezdy do nejkrásnějších letovisek Kréty patří k tradičně velmi oblíbeným zájezdům do Řecka. Pokud toužíte po klidné dovolené, je pro vás tím pravým místem Paleochora či Bali, kde si užijete nejen odpočinek na krásných písečných plážích, ale také výlety do malebného okolí. Milovníci nočního života by měli navštívit letoviska jako je Hersonissos nebo Stalis s velkým množstvím klubů, restaurací a diskoték, v nichž se rozhodně nudit nebudete. Toužíte- li po luxusu, navštivte letovisko Elounda, kde se nacházejí nejluxusnější hotely Kréty.

Z dalších krásných letovisek můžete navštívit například Platanias, Agia, Marina, Stalos nebo Vai, jedinou palmovou pláž na Krétě. Všechna tato letoviska skýtají krásné písečné pláže a čisté moře skýtající ideální podmínky pro vodní sporty jako je surfing, windsurfing, vodní lyžování či potápění, které je díky bohatému podmořskému životu skvělým zážitkem.

Památky Kréty

Kréta skýtá na zájezdech svým návštěvníkům nejen krásné pláže, ale také nádherná města s jedinečnými památkami. Můžete navštívit například historické centrum města Heraklion, krásné chrámy Knossos, Faistos či Zakros, vidět můžete také Górtys, první evropský zákoník vytesaný do kamene, pevnost Spinalónga, přístav Rethymno a mnoho dalších krásných míst. Milovníci turistiky se mohou vydat na výlety do krásných hor Kréty, ve kterých se nachází řada turistických stezek s kvalitním turistickým značením a okouzlující přírodu. Nádherné zájezdy na Krétu za super ceny.