Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Ferma

Nalezen 1 výsledek

Ferma dovolená a zájezdy 2024

Dovolená Ferma. Letovisko Ferma je popelkou jižního pobřeží Kréty. Nádherné letovisko nacházející se na úpatí hor a lemované azurově čistým mořem je ideálním místem, pokud toužíte po klidné dovolené v lůně přírody. Ferma je také výborným výchozím bodem pro výlety za kulturními poklady Kréty. Můžete zde navštívit například rušné město Ierapetra, Vassiliki, Lapithos, Monastiraki a mnoho dalších zajímavých míst.

Dovolená ve Fermě

Dovolená ve Fermě je dobrou volbou pro všechny, kdo mají rádi slunce, moře, sport, ale i ničím nerušené lenošení na pláži, pro něž má Ferma ty nejlepší podmínky. Slunná oblázková pláž se zde snoubí s průzračným mořem a kvalitními hotely, což vytváří opravdový ráj dovolené ve Fermě v Řecku. Rezervujte si své zájezdy do Fermy právě teď a dodejte své letní dovolené u moře nevšední kouzlo.

Kréta je největším ostrovem Řecka a díky tomuto faktu skýtá také největší množství turisticky zajímavých destinací, které jsou jako stvořené pro letní dovolenou u moře. Jedním z nich je malebné letovisko Ferma rozkládající se na jižním pobřeží ostrova. Dominantou tohoto letoviska je zejména jeho pláž, která je v okolí vyhlášená díky své průzračné vodě a jedinečně poklidné atmosféře. Naleznete zde ale také hory s výbornými turistickými stezkami, zajímavá města v okolí i propracovanou síť služeb, která dodá vaší dovolené na Krétě veškeré potřebné pohodlí. Letovisko Ferma je hojně navštěvováno zejména rodinami s dětmi, pro něž je ideálním místem na dovolenou. Nejenže jsou zdejší hotely vybaveny dětskými hřišti a bazény, ale jsou zde i dobré podmínky pro sport a mírně se svažující pláže.

Zájezdy do Fermy

Řecko je zemí slunce, moře a historie, která na vás dýchá ze všech stran. Poznejte jeho krásy na vlastní oči s našimi zájezdy do Fermy, s nimiž vás čeká nejen pobyt v nádherné přírodě jižní Kréty, ale také zajímavé výlety za kulturními památkami, z nichž mnohé patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO, vyzkoušíte si různé druhy vodních sportů nebo se vydáte na turistické túry zdejším členitým pobřežím. Zájezdy do Fermy jsou ideální příležitostí, jak si dopřát kvalitní a přitom cenově dostupnou dovolenou u moře. Prohlédněte si naši nabídku zájezdů v online katalogu, který naleznete zde a informujte se také o aktuálních slevách, které můžete při své objednávce využít.

Pláž letoviska Ferma

Místem, které vás bude v letovisku Ferma jistě nejvíce zajímat (samozřejmě hned po hotelu), je jeho pláž linoucí se podél celého letoviska. Tato pláž je pokryta hrubším pískem a oblázky, což zajišťuje, že moře je zde průzračně čisté a nabízí výborné podmínky pro plavání, potápění a mnoho dalších vodních sportů.